У Гамаліївці неподалік Львова відкрили нову школу

15:45 31 серпня 2017 р.

Фото до новини


Фото: loda.gov.ua

Навчально-виховний комплекс у селі Гамаліївка розрахований на навчання 150-ти учнів.

У четвер, 31 серпня, напередодні старту навчального року, в селі Гамаліївка неподалік Львова відкрили новий навчально-виховний комплекс. Про це повідомили у Львівській облдержадміністрації, де також конкретизували: «Триповерхова школа в селі Гамаліївка розрахована на навчання 150-ти учнів. Тут – 10 класних кімнат, сучасний спортивний та ігровий майданчики, навчальні кабінети хімії, фізики, біології, інформатики з комп’ютерним обладнанням».

«Ще одна особливість нового освітнього закладу – дошкільне відділення, яке функціонуватиме на першому поверсі у тому ж приміщенні, що й школа. Зараз дошкільна частина закладу розрахована на 16 дошкільнят. Щоб забезпечити вихованців гарячим харчуванням у навчально-виховному комплексі облаштували харчоблок. Опалення школи забезпечуватиме котельня», – поінформували також в облдержадміністрації,

Голова Львівської ОДА Олег Синютка поділився враженнями від огляду нової школи під час її відкриття: «Мені дуже приємно, що цього року ми на Львівщині відкриваємо 6 нових шкіл. І те, що школа, яка впродовж  більше 10 років стояла як руїна і недобудова, за 2 роки постала тепер така красива. І діточки, які підуть у цю школу і в інші нові заклади  будуть мати добрі умови для того, щоб бути розумними, щоб свій талант перетворювати в знання і в радість батькам та країні».

Про це повідомили сьогодні, 31 серпня, в прес-службі Львівської міськради облдержадміністрації, де також поінформували: «Будівництво загальноосвітнього закладу розпочали у 2015 році. Загальна кошторисна вартість будівництва - 12 мільйонів 226 тисяч гривень».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів