У дитсадках Львова – 198 вільних місць, – ЛМР

14:30 25 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Завершилася третя хвиля зарахування дітей до львівських закладів дошкільної освіти.

Про це повідомили в понеділок, 25 листопада, у Львівській міськраді, де також запевнили, що, станом на сьогодні, в дошкільних закладах Львова є 198 вільних місць. За словами заступниці міського голови з гуманітарних питань Галини Слічної, зараз великого напливу на зарахування немає.

Галина Слічна розповіла подробиці: «14 листопада у нас завершилась третя хвиля зарахування дітей до закладів дошкільної освіти. Ми провели моніторинг – у Львові зараз є 198 вільних місць у садочках. Переважна більшість вільних місць – у групах середнього і старшого віку. Найбільше їх – у садочку №5 на вулиці Таджицькій, оскільки ми там нещодавно відкрили нові групи.

«Вільні місця у групах можуть зайняти не лише діти, які не потрапили до садочків під час трьох хвиль зарахування. Зараз батьки дітей, які вже навчаються у ДНЗ далеко від дому, мають можливість подивитися на локації дошкільних закладів із вільними місцями та перереєструвати свою дитину у будь-який із них», – наголосила Галина Слічна.

У міськраді також поінформували, що, зокрема, у групах раннього віку є 35 вільних місць, у молодших – 60, у середніх – 46, і в старших – 57. До кінця року кількість місць у закладах дошкільної освіти збільшиться, адже відкриються групи в нових садочках на вулицях Чижевського, Олесницького та Грінченка.

Як інформував «ЩЛ», у Львові планують відкрити цього року 10 дитсадків.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:02 25 травня 2020 р.

Додаткова сесія ЗНО буде 24 липня-10 серпня, додатково зареєструватись можна відсьогодні

Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року відбудеться з 24 липня до 10 серпня. Сьогодні, 25 травня, розпочинається додатковий період реєстрації на додаткову сесію ЗНО, який триватиме до 9 червня.

Рубрика: Наука і техніка

20:43 22 травня 2020 р.

До ЗНО допускатимуть з температурою 37,2 градуси

До зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування допускатимуться особи з температурою нижче 37,2 градуси, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках.

Рубрика: Наука і техніка

Останні новини

У Львові затримали ще двох співучасників вбивства валютника

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу