Співзасновник SoftServe Ukraine Тарас Кицмей став Doctor Honoris Causa Львівської політехніки

11:12 28 лютого 2024 р.

Фото до новини

Тарас Кицмей входить до ради представників Асоціації «Інформаційні технології України» — найбільшого національного об’єднання ІТ-компаній, що представляє інтереси понад 80 000 ІТ-фахівців.

Про це інформує Львівська політехніка, пише DailyLviv.com.

У Львівській політехніці відбулася урочиста церемонія вручення  диплома Doctor Honoris Causa Тарасові Кицмею ― співзасновнику і членові Ради директорів компанії SoftServe Ukraine, яка має понад 30 років досвіду консалтингових послуг та роботи у сфері цифрових технологій; компанії, яка є найбільшою в Україні сервісною компанією та однією з найбільших таких компаній у Східній Європі, відомою технологічною компанією світу.

Тарас Кицмей входить до ради представників Асоціації «Інформаційні технології України» — найбільшого національного об’єднання ІТ-компаній, що представляє інтереси понад 80 000 ІТ-фахівців. Тричі — у 2011, 2016 та 2020 роках — пан Кицмей очолював Асоціацію «ІТ України». З 2018 року працює у складі правління "Європейської Бізнес Асоціації".

Читайте також: До Львівської політехніки приєднають інші освітні заклади"

Разом з компанією SoftServe Тарас Кицмей — багатолітній друг і партнер Львівської політехніки. За сприяння Тараса  Володимировича в нашому Університеті реалізовано численні проєкти, серед яких:

– створення освітніх програм, зокрема з елементами дуальної освіти, у яких працівники SoftServe беруть активну участь, викладаючи і надаючи студентам менторську підтримку;

– створення сучасних лабораторій; серед таких проєктів — відкриття у 2015 році однієї з перших у нашому Університеті мультимедійних аудиторій із сучасним обладнанням;

– фінансова підтримка міжнародної акредитації освітніх програм.

З урахуванням вагомого внеску в розвиток Львівської політехніки компанію SoftServe два роки поспіль ― у 2021 р. та 2022 р. — визнано Благодійником року Львівської політехніки у номінації «Юридична особа», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у Львівському університеті ім. Франка додалося 4 професори, 16 доцентів, один доктор і два кандидати. Прізвища.

Читайте такожУ Львівській політехніці назвали програми, на які був найбільший конкурс

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів