Реєстрація на основну сесію ЗНО стартує 6 лютого

17:00 24 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: testportal.gov.ua

У Львівській області діють два пункти, в яких можуть допомогти із реєстрацією на основну сесію.

У прес-службі Львівської ОДА повідомили сьогодні, 24 січня: «6 лютого стартує реєстрація випускників усіх загальноосвітніх навчальних закладів та студентів коледжів і учнів системи профтехосвіти на участь у зовнішньому незалежному оцінюванні. Саме в період зі 6 лютого до 19 березня кожен, хто має намір отримати атестат, повинен зареєструватися для участі в ЗНО».

Директор департаменту освіти Львівської ОДА Любомира Мандзій наголосила: «Вся реєстрація для випускників шкіл, студентів коледжів та профтехучилищ відбуватиметься у навчальних закладах. Окрім того, випускник школи має знати, на які предмети він буде реєструватися».

«Випускники минулих років, натомість, реєструватимуться в індивідуальному порядку та зможуть обрати від одного до чотирьох предметів. Поза тим, можна буде використати сертифікати минулих років, окрім іноземної мови», – зауважила директор регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

«До 2 квітня можна буде здійснити зміну у даних своєї реєстрації. Окрім того, у Львівській області діють два пункти реєстрації – у «Львівській політехніці» та Львівському інституті менеджменту – де кожному зможуть допомогти із реєстрацією на основну сесію», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини