Перша група студентів зі Львівщини навчається в Чехії відновлювати енергетичну інфраструктуру України

11:21 5 жовтня 2023 р.

Фото до новини

Перша група студентів Новороздільського політехнічного фахового коледжу уже почала проходити практику у Чеській Республіці.

Про це повідомив начальник ЛОВА Максим Козицький, пише Dailylviv.com.

За словами начальника ЛОВА, це допоможе студентам згодом відновлювати енергетичну інфраструктуру України з дотриманням найвищих міжнародних стандартів. 

"Щиро радію, що наша квітнева зустріч у Львівській ОВА, у якій взяли участь перший заступник міського голови чеського Хомутова Мілан Мерц, гендиректор будівельної компанії «STRIX Chomutov a.s.» Душан Дуфка, представниці чеської школи з енергетики «ESOZ», а також депутат Львівської обласної ради Олег Дуда, уже дає плідний результат.

Розвиток профтехосвіти є одним із ключових пріоритетів для нашої області. Дуже цінуємо те, що Чехія пішла нам назустріч з ініціативою щодо практики для студентів Львівщини. Досвід, який зараз здобувають перші десять студентів, – це лише початок. Плануємо продовжувати таку співпрацю на постійній основі", - зазначив Козицький.

Нагадаємо, у Чехії ремонтуватимуть українську військову техніку. 

Раніше Садовий зустрівся з Генконсулом Чехії в укритті і попросив генератори За словами міського голови, критична інфраструктура забезпечена необхідним обладнанням. Але приміщень, які потребують альтернативного живлення на випадок повного відключення електроенергії у місті – відчутно більше. Відтак Львову потрібні додаткові двигуни, дизелі та генератори високих потужностей.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів