Офіцери Львівського університету внутрішніх справ навчають кандидатів у поліцейські в Ужгороді

12:50 23 жовтня 2015 р.


Фото: відділ зв’язків з громадськістю Львівського державного університету внутрішніх справ

Навчання з тактичної підготовки розпочалося 12 жовтня і триватиме до 27 листопада.

«У місті Ужгород 5 жовтня стартувало навчання 250 юнаків та дівчат, які пройшли відбір до Нової поліції. Вже через тиждень розпочались заняття з тактичної підготовки – дисципліни, яка посідає одне з найважливіших місць в навчальному плані. Адже, від того наскільки поліцейський буде підготовлений до дій в умовах, пов’язаних з ризиком, залежить його життя та життя інших громадян», – повідомили сьогодні, 23 жовтня, «в прес-службі (відділ зв’язків з громадськістю) Львівського державного університету внутрішніх справ, де також поінформували:

«Серед тренерів, які навчатимуть слухачів тактиці дій – офіцери Львівського державного університету внутрішніх справ. Своїм досвідом ділитимуться доцент кафедри тактико-фізичної підготовки Сергій Банах, начальник циклу тактико-спеціальної підготовки курсів спеціалізації та підвищення кваліфікації ІПО та ЗН Ігор Тучапець і науково-педагогічні працівники кафедри фізичної підготовки – доцент кафедри Ігор Гнип, старший викладач кафедри Олександр Флуд та викладач кафедри Микола Гіль.

Нагадаємо, що десятеро офіцерів ЛьвДУВС, серед них і вказані вище працівники, пройшли спеціальний курс підготовки на базі Національної академії внутрішніх справ у Києві. Тоді, у травні 2015 року, їх тренували досвідченні поліцейські з Америки, зі штатів Каліфорнія та Огайо.

По закінченню навчання українські правоохоронці отримали відповідні сертифікати та здобули можливість здійснювати підготовку майбутніх поліцейських. Першим досвідом стало навчання патрульних Львова.

Сьогодні п’ятеро працівників ЛьвДУВС, вже більш досвідчені та вправні, тренують слухачів Нової поліції Ужгорода. Навчання з тактичної підготовки розпочалось 12 жовтня  і триватиме до 27 листопада 2015 року. Наприкінці жовтня ще четверо офіцерів університету з цією ж метою вирушать до Хмельницького».

dailylviv.com

До теми

12:32 29 вересня 2020 р.

Львівський обласний інститут післядипломної педосвіти очолив пенсіонер

У вівторок, 29 вересня, Львівська обласна рада призначила директором КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Павла Хобзея.

Рубрика: Наука і техніка

10:10 20 вересня 2020 р.

На Львівщині українці десантувалися з американських «Скопів» (відео)

У межах українсько-американських міжнародних навчань Rapid Trident 2020 на Львівщину завітали американські «Скопи» – саме так перекладається назва конвертоплана «Оспрей».

Рубрика: Наука і техніка

19:50 19 вересня 2020 р.

Інформатика - англійською, а малювання - французькою: у Львові хочуть експериментувати

Зараз в Україні беруть за основу два вектори закордонної освіти: фінський і американський. Котрий з них підходить нам більше і які підводні течії вони містять?

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу