Офіцери Львівського університету внутрішніх справ навчають кандидатів у поліцейські в Ужгороді

12:50 23 жовтня 2015 р.


Фото: відділ зв’язків з громадськістю Львівського державного університету внутрішніх справ

Навчання з тактичної підготовки розпочалося 12 жовтня і триватиме до 27 листопада.

«У місті Ужгород 5 жовтня стартувало навчання 250 юнаків та дівчат, які пройшли відбір до Нової поліції. Вже через тиждень розпочались заняття з тактичної підготовки – дисципліни, яка посідає одне з найважливіших місць в навчальному плані. Адже, від того наскільки поліцейський буде підготовлений до дій в умовах, пов’язаних з ризиком, залежить його життя та життя інших громадян», – повідомили сьогодні, 23 жовтня, «в прес-службі (відділ зв’язків з громадськістю) Львівського державного університету внутрішніх справ, де також поінформували:

«Серед тренерів, які навчатимуть слухачів тактиці дій – офіцери Львівського державного університету внутрішніх справ. Своїм досвідом ділитимуться доцент кафедри тактико-фізичної підготовки Сергій Банах, начальник циклу тактико-спеціальної підготовки курсів спеціалізації та підвищення кваліфікації ІПО та ЗН Ігор Тучапець і науково-педагогічні працівники кафедри фізичної підготовки – доцент кафедри Ігор Гнип, старший викладач кафедри Олександр Флуд та викладач кафедри Микола Гіль.

Нагадаємо, що десятеро офіцерів ЛьвДУВС, серед них і вказані вище працівники, пройшли спеціальний курс підготовки на базі Національної академії внутрішніх справ у Києві. Тоді, у травні 2015 року, їх тренували досвідченні поліцейські з Америки, зі штатів Каліфорнія та Огайо.

По закінченню навчання українські правоохоронці отримали відповідні сертифікати та здобули можливість здійснювати підготовку майбутніх поліцейських. Першим досвідом стало навчання патрульних Львова.

Сьогодні п’ятеро працівників ЛьвДУВС, вже більш досвідчені та вправні, тренують слухачів Нової поліції Ужгорода. Навчання з тактичної підготовки розпочалось 12 жовтня  і триватиме до 27 листопада 2015 року. Наприкінці жовтня ще четверо офіцерів університету з цією ж метою вирушать до Хмельницького».

dailylviv.com

До теми

09:46 8 квітня 2021 р.

У садочках Львівської МТГ обіцяють відкрити групи ще для 700 дітей: де і скільки

Цього року мерія планує здійснювати ремонтні роботи у 8 дитячих садочках. Такі роботи дозволять відкрити ще 28 додаткових груп у закладах дошкільної освіти міста у 2021 році.

Рубрика: Наука і техніка

17:42 6 квітня 2021 р.

Рейтинг компактних смартфонів 2021 року

Останні кілька років простежується тенденція на збільшення дисплеїв смартфонів: виробники навіть придумали гнучкі гаджети з діагоналями більше 7 дюймів.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу