Одному автомобілю вже офіційно дозволили і їздити, і літати. Коштує він майже 600 тисяч доларів

11:19 1 листопада 2020 р.

Цей автомобіль може з максимальною швидкістю 180 км/год проїхати близько 1300 км або пролетіти 500 км (4,3 години) без дозаправки.

Нідерландська компанія PAL-V оголосила, що її літаючий автомобіль Liberty отримав дозвіл на пересування по дорогах загального користування від Управління транспортних засобів Нідерландів. 

Про це повідомив сайт ain.ua пише DailyLviv.

Для зльоту PAL-V Liberty потрібна смуга довжиною від 180 до 330 м, а посадити літаючу машину можна на майданчик довжиною 30 м. Перехід з дорожнього режиму в повітряний (або навпаки) триває від 5 до 10 хвилин. Як у повітрі, так і на дорозі максимальна швидкість авто -180 км/год.

PAL-V Liberty оснащений двома бензиновими двигунами. Паливний бак вміщує 100 літрів. Автомобіль може проїхати близько 1300 км або пролетіти 500 км (4,3 години) без дозаправки.

За даними компанії, тридцять жителів Нідерландів уже замовили і оплатили Liberty. Вартість літаючого автомобіля складає $ 587 000.

Поки що в Нідерландах видано дозвіл лише на один автомобіль. Це означає, що PAL-V ще не може запустити серійне виробництво. Крім цього, потрібно отримати відповідний дозвіл на використання автомобілями компанії повітряного простору. За прогнозами PAL-V, це станеться в 2022 році. 

Для чого людство використовує смартфони

Нобелівську премію з хімії вручать за метод редагування геному


Відео:

dailylviv.com

До теми

21:41 25 листопада 2020 р.

У ЗНО 2021 року внесли кілька змін

У цьогорічному ЗНО, відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України, є певні відмінності із попередніми роками. Для участі у ЗНО можна буде обирати п’ять предметів.

Рубрика: Наука і техніка

20:38 13 листопада 2020 р.

Із 16 листопада закладам профосвіти рекомендовано організувати навчання у змішаній формі – лист МОН

Із 16 листопада закладам професійної (професійно-технічної) освіти рекомендовано проводити навчання за змішаною формою з внесенням змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять. Важливо, що відвідувати заняття учні зможуть групами не більш ніж 20 осіб.

Рубрика: Наука і техніка

15:43 2 листопада 2020 р.

Навчання у школах Львівщини розпочали на всіх територіях, крім червоних

Із понеділка навчання на території «червоних» епідзон відбуватиметься дистанційно. На Львівщині до таких територій потрапили, за рішенням Державної комісії ТЕБ і НС, Пустомитівський та Сокальський райони.

Рубрика: Наука і техніка

17:10 30 жовтня 2020 р.

У двох районах Львівщини навчатимуться дистанційно, інші вирішуватимуть самостійно

Оскільки дві території області - Пустомитівський і Сокальський райони потрапили до червоної зони, в понеділок навчання на цих територіях відбуватиметься дистанційно.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу