Для чого людство використовує смартфони

13:20 26 жовтня 2020 р.

Забронювати готель, провести перемовини з партнером, швидко отримати листа – чи могли ми уявити колись, що це стане можливим завдяки смартфону? У цьому маленькому девайсі виробники вмістили все й навіть більше.

Смартфони спрощують наше життя, а якщо вирішите купите Айфон 12 про макс в Україні, то станете власником найсучаснішого та найпродуктивнішого помічника. 

Отож, для чого ми найчастіше використовуємо смартфон? Нумо перевіряти, чи це про вас.

Залишатись на зв’язку

Не забуваємо, що це все ще телефон, за допомогою якого ми спілкуємося з рідним та близьким, по роботі тощо. Навіть якщо вам ніхто не телефонує, без смартфона вже не обійтись, адже мобільні розмови поступово переходять до соцмереж. При наявності wi-fi такі розмови чи листування взагалі не тарифікується, на відміну від розмов по мобільному, де ще є плата за дзвінки на номери інших операторів.

Для зв’язку з родичами за кордоном не обов’язково підключати роумінг. Коли у кожного з абонентів встановлений на смартфоні Viber, Whatsapp чи Telegram, вони стають способом зв’язку та дають можливість заощаджувати на міжнародних розмовах. Та крім того, синхронізація гаджета з поштовими серверами дозволяє швидко отримувати та відправляти листи на e-mail. 

Смартфони стали настільки невіддільною частиною людського життя, що виникла необхідність внести у 2008 році до переліку відомих фобій ще одну – номофобію. Це почуття страху та занепокоєння у людини через відсутність її смартфону. І близько 50% номофобів ніколи його не вимикають.

Для роботи

Смартфон стає особистим помічником у бізнес-справах. Нові айфони продуктивніші за деякі ПК та завжди під рукою – в дорозі, вдома. Де б ви не були, смартфон допомагає швидко вирішити робоче питання. Окремого згадування заслуговує робота з Google Docs з можливістю оперативного коригування та підготовки документів. А також онлайн-банкінг з можливістю заплатити за все – пошту, товар в інтернеті, квитки на концерт тощо, одним натисканням.

Робити, що завгодно

Мабуть, легше відповісти на питання, що не вміє смартфон. Це мультифункціональний пристрій, який замінив собою телефон, фотоапарат, відеокамеру, плеєр, навігатор, годинник, кредитну карту. Більшість важливих файлів сучасної людини у смартфоні – фото, скани документів, паролі.

Смартфон – “паличка-виручалочка” у дальній мандрівці, під час очікування у черзі чи безсонної ночі. У вашому розпорядженні музика, фільми, ігри, книги. За кілька секунд можна завантажити з App Store чи Play Market що завгодно. Та це тільки основні можливості сучасних девайсів, які ми використовуємо частіше. 

Насправді, майже кожен власник не до кінця знає, що вміє його смартфон. Наприклад, айфон вимірює розміри предметів. А ви знали про таке?

До теми

21:41 25 листопада 2020 р.

У ЗНО 2021 року внесли кілька змін

У цьогорічному ЗНО, відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України, є певні відмінності із попередніми роками. Для участі у ЗНО можна буде обирати п’ять предметів.

Рубрика: Наука і техніка

20:38 13 листопада 2020 р.

Із 16 листопада закладам профосвіти рекомендовано організувати навчання у змішаній формі – лист МОН

Із 16 листопада закладам професійної (професійно-технічної) освіти рекомендовано проводити навчання за змішаною формою з внесенням змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять. Важливо, що відвідувати заняття учні зможуть групами не більш ніж 20 осіб.

Рубрика: Наука і техніка

15:43 2 листопада 2020 р.

Навчання у школах Львівщини розпочали на всіх територіях, крім червоних

Із понеділка навчання на території «червоних» епідзон відбуватиметься дистанційно. На Львівщині до таких територій потрапили, за рішенням Державної комісії ТЕБ і НС, Пустомитівський та Сокальський райони.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу