Науковці та офіцери НАТО обговорюють у Львові перспективи застосування ЗСУ

17:15 15 листопада 2018 р.


Фото: mil.gov.ua

На базі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у Львові розпочалася науково-практична конференція «Застосування Сухопутних військ Збройних Сил України у конфліктах сучасності».

Упродовж двох днів понад 200 представників військово-наукових та дослідницьких установ, військових навчальних закладів, конструкторських бюро та виробничих підприємств оборонного сектору України обговорюватимуть та ділитимуться практичним досвідом у сфері впровадження новітніх методик підготовки військових частин та підрозділів сухопутних військ, їх матеріально-технічного забезпечення та оснащення з огляду на сучасні тенденції ведення збройних конфліктів. У роботі конференції також беруть участь представники військово-тренувальних місій армій США та Канади, військові радники ЗС Великої Британії та ФРН тощо.

Подібні заходи проводяться у львівській військовій академії щороку, а метою цього форуму є обговорення результатів наукових досліджень, підготовка конкретних рекомендацій щодо подальших напрямків та шляхів вирішення проблемних питань, які виникають у ході відсічі російській агресії на сході України. Для того щоб обговорення не проходили у суто теоретичній площині, цього року до участі залучені командири бойових підрозділів.

Зокрема – танкіст, Герой України, підполковник Євген Межевікін, який відзначився під час героїчної оборони Донецького аеропорту. А також колишній командир 92-ї окремої механізованої бригади, а нині – керівник 169-го навчального центру Сухопутних військ «Десна» полковник Віктор Ніколюк.

Відкриваючи пленарне засідання конференції, перший заступник начальника НАСВ полковник Олександр Шевченко відзначив, що для українських науковців військової справи важливо вивчати досвід застосування Сухопутних військ у воєнних конфліктах сучасності, досліджувати розвиток їх тактики; визначати особливості, які характеризують дії загальновійськових частин і підрозділів. Робота конференції відбуватиметься у чотирьох секціях за напрямками: підвищення ефективності застосування механізованих і танкових військ, застосування ракетних військ і артилерії; сучасний стан та перспективи розвитку системи підготовки Сухопутних військ Збройних Сил України та проблеми управління та бойового забезпечення частин і підрозділів СВ ЗСУ.

Про це повідомили в четвер, 15 листопада, в прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

До теми

12:07 14 червня 2021 р.

Директорам шкіл Львівської МТГ пообіцяли 27 тис грн заробітної плати

Виконком підтримав положення про преміювання керівників закладів загальної середньої освіти Львівської міської територіальної громади. З вересня освітяни отримуватимуть по 27 тисяч гривень зарплати.

Рубрика: Наука і техніка

19:31 10 червня 2021 р.

У Львові розпочали роботу пришкільні та позашкільні табори для дітей. Кількість місць обмежена

Цьогоріч табори організують при чотирьох закладах загальної середньої освіти: Ліцей №21, Львівська середня загальноосвітня школа №71, НВК «ШЕЛ»

Рубрика: Наука і техніка

17:25 7 червня 2021 р.

Телевізори JVC та їх особливості

Техніка JVC та її особливості. Основні моделі та характеристики побутової техніки. Критерії вибору та ключові фішки відомого бренду.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу