Найбільше освітян вакцинувалося у трьох районах Львівщини

20:39 12 жовтня 2021 р.

Найбільше вакцинованих освітян у Яворівському, Стрийському та Золочівському районах.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com.

Загалом в області уже щеплено майже 80% освітян. 95% відсотків закладів працюють очно. Спостерігається також покращення динаміки вакцинації працівників дошкільних закладів.

«Відомо, що до дошкільних закладів не було вимоги необхідного показника вакцинації, але ми здійснили заходи спільно з громадами, тож станом на сьогодні 60% працівників дошкілля вакицновано. Найкраще до червоної зони підготовлена спеціальна освіта», - розповів сьогодні під час брифінгу директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олег Паска.

За словами медиків, динаміка захворювання на коронавірус в області погіршується, відтак перехід Львівщини у червону зону – це питання кількох днів.

«Кожна друга особа з обстежених є ПЛР-позитивна, також різко зростає показник госпіталізації пацієнтів. Область рухається до червоного рівня епіднебезпеки. Обмеження можуть вступити в дію уже найближчими днями. Серед загальної кількості госпіталізованих лише 2,5 % пацієнтів щеплені проти ковіду, але вони в реанімацію не попадають. Важких випадків серед вакцинованих нема», - наголосив директор департаменту охорони здоров’я Орест Чемерис.

Аби запобігти поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, Міністерство охорони здоров’я видало наказ щодо обов’язкової вакцинації працівників певних категорій.

«Наказ набуде чинності із 7 листопада, тому маємо ще час на те, аби пожвавити темпи вакцинації. Після вступу наказу в дію, керівники установ та закладів зможуть відстороняти від роботи невакцинованих працівників без збереження зарплати. Обов’язковій вакцинації згідно із документом підлягають працівники усіх тих категорій, які в силу виконання службових обов’язків мають контакти з великою кількістю людей. Перелік ще не остаточний і однозначно буде розширений найближчим часом», - акцентував Орест Чемерис.

Працювати у червоній зоні зможуть лише ті заклади освіти, в яких буде 100% вакцинованого колективу.

«Такі школи в області є, і вони зможуть працювати очно під час червоної зони. Іншим доведеться перейти на онлайн навчання. Львівщина з усіх регіонів України чи не найкраще готова до онлайн навчання, адже впродовж довго часу ми працювали над тим, аби навчати наших вчителів організовувати навчання на дистанційних платформам. І таке навчання триває надалі. Однак рівень дистанційної освіти все ще не є таким, яким би ми хотіли його бачити. Тому вкотре закликаємо освітня вакцинуватись, аби забезпечити якісне навчання усім дітям», - резюмував Олег Паска.

Медики також відзначають підвищення рівня інфікування серед дітей, адже кожна наступна хвиля зумовлена мутацією вірусу. Проте вакцинувати дітей можна лише після 12 років за певними показаннями.

На Львівщині найгірша ситуація з вакцинацією педагогів

В Уряді визначили перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких мусять обов'язково щепитися від коронавірусу

Примусове щеплення проти COVID-19 за наказом МОЗ: перелік професій

 

 

dailylviv.com

До теми

12:44 20 жовтня 2021 р.

Український бізнесмен Макс Поляков розповів про освоєння космосу та власну мету

Макс Поляков, український власник космічної компанії Firefly Aerospace, дав інтерв’ю журналістам. У ньому він розповів про своє становлення як бізнесмена, діяльність власних компаній та про подальше освоєння космосу.

Рубрика: Наука і техніка

19:26 13 жовтня 2021 р.

З 18 жовтня у школах Львова запроваджують канікули

З 18 жовтня учні всіх класів шкіл Львова йдуть на двотижневі канікули. Також не працюватимуть заклади позашкільної освіти. Відповідне рішення прийняли сьогодні на міській комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Наука і техніка

20:49 12 жовтня 2021 р.

Найчастіші поломки машин Фольксваген та рекомендації щодо вибору запчастини для заміни

Фольксваген є відомим німецьким автобрендом. Транспортні засоби такого концерну вирізняються високою якістю, керованістю, комфортністю, безпечністю та гарним екстер'єром.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу