На Львівщині відкрили два навчально-практичні центри | Новини Львова

На Львівщині відкрили два навчально-практичні центри

16:00 21 грудня 2018 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

У п’ятницю, 21 грудня, на базі «Стрийського вищого художнього професійного училища» відкрили навчально-практичний центр деревообробної галузі з облаштованими кабінетами професійно-теоретичної підготовки, майстернями ручної та механічної обробки деревини.

Про це повідомили в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Навчально-практичний центр має сучасну навчально-матеріальну базу, де учні практикуватимуться на професійному обладнанні.  На відкриття  центру витратили 867 тисяч гривень, з яких 567 тисяч гривень – кошти обласного бюджету, решта – кошти училища. Педагогічний колектив училища основним завданням центру вбачає підготовку учнів до сучасних ринкових умов праці».

«Натомість у «Вищому професійному училищі №8» створили навчально-практичний центр електрозварювання та ковальської справи. Тут діятиме майстерня зварювальних апаратів та кузня з усім необхідним обладнанням. На розвиток матеріально-технічної бази центру електрозварювання та ковальської справи з обласного бюджету виділено один мільйон 200 тисяч гривень», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:19 30 червня 2020 р.

Сьогодні ЗНО у Львові відбувається за окремим протоколом

Сьогодні, 30 червня, відбувається зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. Для 8489 випускників у Львові працює 46 пунктів тестування, серед яких 34 — це міські школи.

Рубрика: Наука і техніка

18:12 24 червня 2020 р.

Учні чотирьох західних областей матимуть додаткову сесію ЗНО

Стихійне лихо внаслідок повені у Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Чернівецькій областях є підставою для участі у додатковій сесії ЗНО, якщо його неможливо складати під час основної сесії.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу