На Львівщині відкрили два навчально-практичні центри

16:00 21 грудня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

У п’ятницю, 21 грудня, на базі «Стрийського вищого художнього професійного училища» відкрили навчально-практичний центр деревообробної галузі з облаштованими кабінетами професійно-теоретичної підготовки, майстернями ручної та механічної обробки деревини.

Про це повідомили в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Навчально-практичний центр має сучасну навчально-матеріальну базу, де учні практикуватимуться на професійному обладнанні.  На відкриття  центру витратили 867 тисяч гривень, з яких 567 тисяч гривень – кошти обласного бюджету, решта – кошти училища. Педагогічний колектив училища основним завданням центру вбачає підготовку учнів до сучасних ринкових умов праці».

«Натомість у «Вищому професійному училищі №8» створили навчально-практичний центр електрозварювання та ковальської справи. Тут діятиме майстерня зварювальних апаратів та кузня з усім необхідним обладнанням. На розвиток матеріально-технічної бази центру електрозварювання та ковальської справи з обласного бюджету виділено один мільйон 200 тисяч гривень», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

10:49 24 жовтня 2021 р.

Здорове старіння: вчені розробили метод видалення пошкоджених клітин

Вчені розробили антитіла, які знищують старі, нефункціональні клітини, які залишилися в організмі. Це спосіб вилікувати хвороби, пов’язані зі старінням, і навіть уповільнити старіння, кажуть дослідники.

Рубрика: Наука і техніка

18:24 23 жовтня 2021 р.

Львівщина замовила найбільше фахівців з професійно-технічною освітою

За інформацією Міністерства освіти і науки України, найбільша кількість вступників за регіональним замовленням у Львівській області. До закладів професійно-технічної освіти Львівщини вступили 8255 учнів.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу