На Львівщині – 51 заклад професійно-технічної освіти

11:48 25 липня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили: «Сьогодні на Львівщині функціонує 51 заклад професійної (професійно-технічної) освіти, який готує фахівців у сферах легкої промисловості, сільського господарства, деревообробки, художнього ремесла, харчової промисловості і сфери послуг, автомобільного та залізничного транспорту,

Про це повідомили в середу, 25 липня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Навчання здійснюється за 235 спеціальностями із 21 напряму економічної діяльності. На базі закладів професійної освіти створено і функціонує 14 сучасних навчально-практичних центрів, з них три створено у 2017-2018-му навчальному році».

«З 1 вересня 2018 року у всіх закладах професійної освіти Львівської області впроваджуватимуть елементи дуальної форми навчання, що передбачає організацію освітнього процесу у форматі: теоретичне навчання – 30%, виробниче навчання та виробнича практика на підприємстві – 70% навчальних годин. Для популяризації професійно-технічної освіти департамент внутрішньої та інформаційної політики спільно із департаментом освіти і науки Львівської ОДА сворили промоційні ролики», – поінформували також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

14:03 19 червня 2021 р.

У Львові випустили 500 офіцерів тактичного рівня

Сьогодні, 19 червня, у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки, що у Старичах відбулась церемонія випуску курсантів Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу