Львівські облрада та ОДА преміювали кращих студентів університету імені Івана Франка

18:58 14 грудня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської обласної ради

Перший заступник голови обласної ради Парасковія Дворянин вручила відмінникам грамоти.

У Львівській обласній раді повідомили в середу, 14 грудня, що сьогодні відзначили кращих студентів у Національному університеті імені Івана Франка. Зокрема, від імені обласної ради їм вручила грамоти за відмінне навчання та активну громадянську позицію студентам перший заступник голови облради Парасковія Дворянин, яка зазначила: «Сьогодні Україна потребує як ніколи професійних, креативних, розумних людей , які мають принципову позицію, які не бояться і знають, що і як робити. Я дуже сподіваюся, що ви не поїдете зі своєї країни, а будете власні знання втілювати на благо своєї Батьківщини і українського народу».

Про це повідомили сьогодні, 14 грудня, в прес-службі Львівської облради, де також поінформували: «Також кращі студенти вищих навчальних закладів ІII-ІV рівнів акредитації отримали грошові премії обласної ради та облдержадміністрації». 

dailylviv.com

До теми

13:10 20 січня 2021 р.

Усі школи Львівщини мають інтернет, але швидкості бракує

Станом на кінець грудня 75% закладів освіти мали швидкість доступу до інтернету від 30 до 100 Мбіт/с, 16% - більше 100 Мбіт/с, і лише 9% закладів користуються інтернетом зі швидкістю доступу менше 30 Мбіт/с. Відтак, усі 1157 шкіл області маю доступ до всесвітньої павутини.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу