Львівські курсанти опановують безпілотники

10:00 26 квітня 2019 р.

Фото до новини


Фото: mil.gov.ua

Курсанти Національної академії сухопутних військ застосовують на заняттях безпілотні літальні апарати.

Про це повідомили в прес-службі міністерства оборони України, де також розповіли: «Для проведення польових занять із курсантами Національної академії сухопутних військ широко застосовують сучасні зразки озброєння та військової техніки. Зокрема, для підготовки майбутніх фахівців артилерійської розвідки окрім звичних систем, станцій і приладів також широко застосовують й новітній багатоцільовий безпілотний авіаційний комплекс вітчизняного виробництва А1-СМ «Фурія». Він призначений для виконання широкого кола завдань та включає в себе три безпілотні літальні апарати, кілька змінних голівок із тепловізійними та звичайними камерами, наземну станцію керування і обробки інформації, антени та додаткове обладнання».

Старший викладач кафедри комплексів і приладів артилерійської розвідки, підполковник Олександр Коцемир, зазначив: «Фурія» поступила до нас на кафедру у квітні минулого року. У військах її застосовують для ведення повітряної розвідки військ противника на тактичну глибину, спостереження за діями своїх військ, визначення координат об’єктів та коригування вогню артилерії. Ми навчаємо наших вихованців впевнено його застосовувати, окрім цього курсанти використовують його і під час практичних занять на полігоні при виконанні стрільб із закритих вогневих позицій. Отримана з безпілотника інформація передається для вогневих підрозділів, а вони, в свою чергу, здійснюють вогневе ураження цілей.

Курсант-третьокурсник Дмитро Ніколайчук не приховує своїх вражень після виконання завдання із «Фурією»: «Від роботи з комплексом в мене дуже позитивні враження. Він є дуже потрібним для Збройних Сил, адже до недавнього часу, повітряній розвідці належної уваги не приділяли. Втім війна на Сході показала, що цей вид розвідки є необхідним, і його необхідно розвивати й надалі».

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини