«Львівська політехніка» – шоста в рейтингу кращих університетів країни, ЛНУ ім. І. Франка – дев'ятий

13:49 30 травня 2014 р.


Фото: uk.wikipedia.org

Як повідомляє прес-служба ЛП, обидва виші поліпшили цьогоріч свої позиції

У рейтингу українських університетів III–IV рівнів акредитації «Топ-200 Україна» Національний університет «Львівська політехніка» посів шосту сходинку. Про це повідомили у прес-службі університету.

«Динаміка зміни позиції Національного університету «Львівська політехніка» у рейтингу університетів України за проектом ЮНЕСКО «Топ-200 Україна» з 2006 року є дуже позитивною: у 2006 році виш займав 47-му позицію, торік був 8-м», – тішаться у ВНЗ.

Рейтинг проводить міжнародна група експертів у співпраці з Європейським центром вищої освіти ЮНЕСКО-CEPES та центром міжнародних проектів «Євроосвіта». Кращим у рейтингу ВНЗ України, згідно з проектом ЮНЕСКО визнаний Київський національний університет ім. Тараса Шевченка.

На п'яти вишу наступають Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут», Харківський національний університет ім. В. Каразіна, Національний університет «Києво-Могилянська академія» та Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут». До першої десятки увійшов і Львівський національний університет імені Івана Франка, який поліпшив свої позиції та перемістився з чотирнадцятої на дев'яту позицію рейтингу.

Експерти, які сформували рейтинг, пояснили, що підвищення рейтингу львівських вишів вимагає постійних зусиль усього академічного колективу.  Діяльність вишу оцінюють з допомогою інтегрованого індексу, який має три комплексні складові: Iз = Iнп + Iн + Iмв, де: Iнп – індекс якості науково-педагогічного потенціалу, Iн – індекс якості навчання, Iмв – індекс міжнародного визнання.

dailylviv.com

До теми

11:14 15 жовтня 2020 р.

Навчальні заклади Львівщини ідуть на карантинні канікули, - комісія

Сьогодні, 15 жовтня, на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося сьогодні, 15 жовтня, розглянули питання щодо особливостей роботи закладів освіти в період адаптивного карантину.

Рубрика: Наука і техніка

16:06 13 жовтня 2020 р.

У ЛОДА повідомили, скільки шкіл перейшли на дистанційне навчання

В області функціонує 1181 заклад загальної середньої освіти всіх типів і форм власності. З них, станом на сьогодні, 9 закладів перебувають на дистанційній формі навчання.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Безробіття на Львівщині: рецепти допомоги

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу