Львів стає столицею українського IT-бізнесу, – «Економіст»

19:18 11 лютого 2014 р.


Фото: portal.lviv.ua

Зокрема, 22 лютого він прийматиме понад 200 інтернет-підприємців.

А нещодавно у тестовому режимі розпочав свою роботу львівський бізнес-інкубатор «Startup Depot», у якому наразі передбачена серія виступів відомих та успішних підприємців української ІТ-сфери. Першим перед аудиторією постане Андрій Павлів – співзасновник та керуючий партнер ІТ-компанії N-iX, засновник ряду успішних стартапів (приміром, інноваційний додаток для мобільних пристроїв ThickButtons.com) зі своєю презентацією – «Досвід створення технологічних стартапів в Україні».

«На певному етапі кожен підприємець або початківець задається питанням: що варто і що не варто робити? якими є найбільш перспективні тренди у технологічному бізнесі? Разом з Андрієм учасники заходу спробують знайти відповіді на ці та інші питання», – розповідають організатори. Додамо, що бізнес-інкубатор «Startup Depot» був створений в межах спільного українсько-канадського проекту «Місцевий економічний розвиток України» спільно з Інститутом міста та Львівською міською радою.

А 22 лютого Львів прийматиме понад 200 інтернет-підприємців, для яких соціальні мережі більше, ніж приємний спосіб проведення часу. Ці люди з допомогою мереж «Вконтакте» і «Facebook» сьогодні заробляють чималі гроші, і у Львові вони будуть ділитися своїми секретами.

А те, що соціальні мережі на сьогоднішній день є не тільки засобом отримання інформації та спілкування, а й засобом для заробітку грошей, вже давно не дивина. Аудиторія сайту «Вконтакте» має 315 млн. відвідувачів, а кількість користувачів «Фейсбука» перетнула позначку в 1 млрд. осіб.

Нині все більше компаній відкривають свої офіційні сторінки у «Facebook» та «Вконтакте», і не тільки для збільшення лояльності клієнтів, але і як додатковий канал продажу. Вважається , що в Україні цей бізнес тільки починає відкривати для себе соціальні мережі.

Відтак надалі цей канал зв'язку з споживачами буде тільки рости.  Аби допомогти початкуючим підприємцям успішно використовувати всі можливості соцмереж в Україні, й проходять профільні конференції.

Найближча з них, «Lviv Social Media Camp 2014», і відбудеться 22 лютого у Львові. Конференція присвячена просуванню товарів і послуг через соціальні мережі, новим медіа, стартапам, пов'язаним з соціальністю, розробці facebook-додатків і змінам, які приносять соціальні медіа.

Подія насамперед розрахована на представників малого та середнього бізнесу й підприємців, котрі прагнуть відкрити для себе нові можливості просування своїх товарів і послуг, та яким не байдужа думка споживачів про їх бренд. Її також варто відвідати людям, котрі планують відкрити інтернет-магазини в соціальних мережах. Також конференція є точкою збору професіоналів у сфері SMM з усієї України, які вже ведуть успішні бізнесові активності в соціальних мережах.

Про це розповідвє сьогодні в журналі «Економіст» Ігор Галущак.

Як інформував «ЩЛ», у Львів приїде понад 200 представників IT-компаній, орієнтованих на Захід.

dailylviv.com

До теми

14:35 16 січня 2021 р.

Школи перевірятимуть на якість дистанційного навчання

Державна служба якості освіти здійснить моніторинг діяльності закладів загальної середньої освіти, зокрема, щодо якості освіти під час дистанційного навчання. Про це повідомив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Рубрика: Наука і техніка

12:38 6 січня 2021 р.

Пробне ЗНО-2021: найбільше абітурієнтів обрали тести з математики, найменше - з французької мови

За даними Українського центру оцінювання якості освіти, за перший день реєстрації (5 січня) для проходження пробного ЗНО електронну реєстраційну форму заповнили 1157 осіб.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу