Курсантів львівської академії сухопутних військ навчають у польових умовах (відео)

13:20 12 серпня 2016 р.


Фото: прес-служба міністерства оборони України

За перший тиждень на полігоні першокурсники Національної академії сухопутних військ звикли до розпорядку дня та занять у польових умовах.

«У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки триває первинна військово-професійна підготовка першокурсників», – повідомили сьогодні, 12 серпня, в прес-службі міністерства оборони України, де також опублікували фоторепортаж з навчань і розповіли подробиці:

«За перший тиждень на полігоні першокурсники Національної академії сухопутних військ звикли до розпорядку дня та занять у польових умовах. Тепер їх головне завдання — якісно опанувати ази військової науки. Окрім вогневої, медичної, інженерної підготовки основна частина навчального часу відведена тактиці.

Старший викладач кафедри тактики, підполковник Володимир Хоменко, розповів: «Основним завданням було довести до курсантів елементи, які відпрацьовують під час наступального бою. Це висування у бойову лінію, пересування двійками та трійками. Зі свого боку не можу їх звинувачувати в дещо невпевнених діях, адже все це вони відпрацьовують вперше. Але видно, що вони дуже стараються, прагнуть досконалості у цьому питанні, і не лише у тактиці, але й в інших предметах».

Після закінчення тритижневої первинної підготовки курсанти мають знати, як тримати зброю та перезарядити її, як правильно діяти у будь-яких положеннях: стоячи, сидячи або лежачи, як правильно змінити траекторію стрільби, швидко замінити магазин та багато іншого. Підполковник Володимир Хоменко зазначив також: «Ми точно знаємо, що їм нелегко. Але незалежно від погоди, під час дощу чи у спеку, курсанти повністю віддаються справі, відпрацьовують всі елементи із великим бажанням. І ніхто з них не скаржиться на труднощі, адже всі вони самостійно обрали свою майбутню професію і знали на що йшли, а також свідомі того, що все, чому вони навчаться тут, знадобиться у подальшому навчанні та службі».

Серед понад шести з половиною сотень першокурсників, які нині знаходяться на полігоні, є представники з різних куточків нашої країни. Дмитро Ткаченко, родом з Красногоровки Донецької області. Про своє рішення стати офіцером він каже так: «У мій дім прийшла війна, і я вирішив, що і мені треба захищати Батьківщину. Тому жодних сумнівів в обранні професії не виникло. Мої рідні підтримали цей вибір, і тому я тепер тут, буду опановувати нелегкий фах офіцера-піхотинця».

За словами юнака, найбільш цікавими, звичайно, для нього стали заняття з тактики, а найскладнішою задачею було подолання психологічної смуги перешкод. Дмитро розповів також: №Ще до вступу я морально готувався до того, що буде важко, але, як виявилося, всі труднощі і перешкоди можна подолати» 

Поруч із першачками свої командирські якості відточують їхні старші колеги. Курсант-третьокурсник молодший сержант Андрій Пец за участь у бойовий діях на сході нашої країни був нагороджений орденом «За мужність ІІІ ступеня». Він запевнив: «З великою повагою ставлюся до цих хлопців, які нині опановують ази військової науки. Адже в нелегкий для нашої країни час вони обрали професію захисника Вітчизни.Перебуваючи в зоні проведення АТО, я сам набув певного бойового досвіду, і тепер намагаюся передати його своїм молодшим товаришам. І постійно наголошую їм на тому, що якби свого часу, я мав набутий вже в Академії багаж знань, то воювати мені було би набагато легше».

dailylviv.com

До теми

10:17 22 січня 2022 р.

Який чохол вибрати для iPad Pro 12.9?

Останній iPad Pro - це найкращий планшет, який можна купити завдяки швидкості його чіпа M1 і якості дисплея Liquid Retina.

Рубрика: Наука і техніка

13:23 21 січня 2022 р.

Коронавірус: у Львові назвали дату, коли розпочнеться дистанційне навчання в школах і позашкіллі

У Львові з понеділка, 24 січня, учні 5-11 класів через ріст захворювання на COVID перейдуть на дистанційну форму навчання. Вона триватиме два тижні.

Рубрика: Наука і техніка

15:38 18 січня 2022 р.

Що особливого в автомобілях Toyota Yaris Cross Hybrid 2021 року

Стильний дизайн, якісне оздоблення, потужні двигуни та безліч сучасних функцій безпеки – це лише деякі причини, чому вас може зацікавити гібридна версія Тойота Яріс Крос.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу