Кращі педагоги Львова отримають по 25 тисяч гривень

17:45 26 травня 2016 р.


Фото: 2.bp.blogspot.com

На сесії ЛМР затвердили програму «Успішний педагог» на 2016 рік.

«Успішні й талановиті педагоги отримають грошові винагороди за старанну роботу» – запевнили сьогодні, 26 травня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«У Львівській міській раді під час пленарного засідання сесії затвердили програму «Успішний педагог» на 2016 рік. Тепер конкурсна комісія проводитиме відбір кандидатів на отримання разової грошової допомоги. Кепівник управління освіти ЛМР Зоряна Довганик зазначила:

«Дану програму було створено з метою підвищення ролі та значення педагогічної професії через виявлення та підтримку талановитих і успішних педагогів, заохочення їх за успіхи у роботі, активну участь у громадській, спортивній, мистецькій, науковій діяльності шляхом виплати грошових винагород а також з метою покращення якості надання освітніх послуг у навчальних закладах Львова. Ми пропонуємо з метою підтримки успішних педагогів, заохочення їх за успіхи в роботі, активну участь в громадській, спортивній, митецькій, науковій діяльності і за покращенням якостям надання освітніх послух передбачити надання премії найкращим вчителям, педагогам дошкільним навчальним закладам та позашкільних в розмірі 25 тисяч гривень.

У минулому році в нас була програма успішний вчитель, але з огляду на те, що участь у програмі могли взяти тільки вчителі, то в цьому році ми вносимо зміни до програми, передбачаючи, що взяти участь у цій програмі зможуть педагогічні працівники садочків, шкіл та позашкільних навчальних закладів» 

До 15 червня управління освіти ЛМР повинне оголосити конкурс на участь у програмі «Успішний педагог». А прийом документів для участі проводитиметься до 30 вересня 2016 року.

Конкурсний відбір серед кандидатів на отримання грошових винагород здійснює відповідно комісія, яку утворює директор департаменту гуманітарної політики. Кандидатури претендентів на участь у програмі можуть подавати навчальні заклади відповідно до порядку визначення переможців програми «Успішний педагог» на 2016 рік, затвердженого виконавчим комітетом за погодженням з постійною комісією гуманітарної політики.

Учасниками програми можуть бути всі педагоги навчальних закладів Львова. Один педагог може стати переможцем програми лише один раз впродовж одного aтестaційного періоду (п’ятир років).

Виплата грошових винагород здійснюється за рахунок коштів міського бюджету Львова.

Розмір одноразової грошової винагороди становить 25 000 гривень.

Розподіл коштів для отримання разових грошових винагород здійснюється за таким принципом:

50 премій для педагогів, які працюють у загальноосвітніх навчальних;

40 премій для педагогів, які працюють у дошкільних навчальних;

10 премій для педагогів, які працюють у позашкільних навчальних».

dailylviv.com

До теми

10:17 22 січня 2022 р.

Який чохол вибрати для iPad Pro 12.9?

Останній iPad Pro - це найкращий планшет, який можна купити завдяки швидкості його чіпа M1 і якості дисплея Liquid Retina.

Рубрика: Наука і техніка

13:23 21 січня 2022 р.

Коронавірус: у Львові назвали дату, коли розпочнеться дистанційне навчання в школах і позашкіллі

У Львові з понеділка, 24 січня, учні 5-11 класів через ріст захворювання на COVID перейдуть на дистанційну форму навчання. Вона триватиме два тижні.

Рубрика: Наука і техніка

15:38 18 січня 2022 р.

Що особливого в автомобілях Toyota Yaris Cross Hybrid 2021 року

Стильний дизайн, якісне оздоблення, потужні двигуни та безліч сучасних функцій безпеки – це лише деякі причини, чому вас може зацікавити гібридна версія Тойота Яріс Крос.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу