Командувач сухопутних військ Туреччини відвідав львівську академію

12:05 28 квітня 2017 р.


Фото: прес-служба міністерства оборони України

Делегація командування сухопутних військ Збройних сил Турецької Республіки побуває також на Яворівському полігоні.

Львівську Національну академію сухопутних військ відвідала делегація Командування сухопутних військ Збройних сил Турецької Республіки. Очолював її командувач Сухопутних військ Збройних сил Туреччини генерал армії Саліх Зекі Чолак.

Зустрічали іноземну делегацію голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка та начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук, який представив делегації Збройних сил Туреччини керівний склад вищого навчального закладу, ознайомив іноземних гостей з його історією та сучасністю, специфікою підготовки військових фахівців для Збройних Сил України та окреслив найближчі перспективи діяльності вишу.

Він також подякував командувачу Сухопутних військ Збройних сил Туреччини за всебічну підтримку Українського війська та нові ініціативи турецького військового командування щодо її розширення. Генерал-лейтенант Павло Ткачук підкреслив: «Впевнений, що цей візит сприятиме подальшому розвитку контактів і співпраці в галузі підготовки кваліфікованих кадрів для потреб оборони України й Турецької Республіки».

Під час перебування в Національній академії сухопутних військ члени іноземної військової делегації мали можливість ознайомитись із специфікою вишколу військових фахівців для Української армії, а також оглянути побут курсантів. Вони відвідали стрілецький навчально-тренувальний комплекс, кафедру водіння, курсантську їдальню, музей академії. Наприкінці свого візиту до навчального закладу командувач Сухопутних військ Збройних сил  Туреччини генерал армії Саліх Зекі Чолак висловив позитивні відгуки від побаченого та залишив відповідний схвальний запис у книзі Почесних гостей Академії.

Планується, що делегація Командування сухопутних військ Збройних сил Турецької Республіки на чолі з генералом армії Саліх Зекі Чолаком відвідає Міжнародний центр миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ, де ознайомиться із його можливостями та перебігом процесу підготовки українських підрозділів за участю іноземних військових інструкторів. Про це повідомили сьогодні, 28 квітня, в прес-службі міністерства оборони України, де також опублікували фоторепортаж з місця військової академії.

dailylviv.com

До теми

14:35 16 січня 2021 р.

Школи перевірятимуть на якість дистанційного навчання

Державна служба якості освіти здійснить моніторинг діяльності закладів загальної середньої освіти, зокрема, щодо якості освіти під час дистанційного навчання. Про це повідомив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Рубрика: Наука і техніка

12:38 6 січня 2021 р.

Пробне ЗНО-2021: найбільше абітурієнтів обрали тести з математики, найменше - з французької мови

За даними Українського центру оцінювання якості освіти, за перший день реєстрації (5 січня) для проходження пробного ЗНО електронну реєстраційну форму заповнили 1157 осіб.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу