Класифікація та огляд найкращих моделей годинників для кухні

15:00 26 січня 2023 р.

Фото до новини

.

Кажуть, що щасливі не помічають часу, але на жаль його доводиться постійно контролювати та правильно розподіляти, щоб все встигнути. У цьому допоможуть настінні годинники, які можна знайти у магазині ДЕКА, що пропонує широкий асортимент товарів на будь-який смак та гаманець.

Різновиди настінних годинників

Класифікація годинників:

  • Найдешевшими варіантами вважають кварцові моделі, які відрізняються пристойним дизайном та простою конструкцією. Проте такі годинники мають невелику похибку, яка збільшується кожного дня. Тому десь через місяць потрібно буде трохи коригувати час.
 

Різновиди настінних годинників

Класифікація годинників:

   • Найдешевшими варіантами вважають кварцові моделі, які відрізняються пристойним дизайном та простою конструкцією. Проте такі годинники мають невелику похибку, яка збільшується кожного дня. Тому десь через місяць потрібно буде трохи коригувати час.
   • Чудово себе зарекомендували механічні годинники, які потребують регулярного заведення. Зазвичай це антикварні моделі або досить стильна продукція, яка виготовляється у невеликій кількості. Це пов'язано з високою вартістю, через використання надійних механізмів.
   • Популярні електронні варіанти, бо вони працюють від батарейок та можуть світиться у темряві, що важливо, якщо в будинку є маленька дитина. Вони здатні контролювати час годування та догляду за малюком.

Як обрати годинник для кухні?

Саме кухня – це те місце, де потрібно контролювати власний час, особливо, якщо побутова техніка досить стара та не доповнена таймером. Використовуючи годинник від deka.ua, вдасться контролювати кількість хвилин, витрачених на смаження або тушкування продуктів. Головна особливість таких годинників – це стійкість до високої вологи, випаровування, що містить частинки жиру. Якщо бажаєте, щоб годинник слугував довго, обов'язково придбайте моделі, в яких циферблат виготовлений не з картону, паперу, а з металу або скла.

Варто розуміти, що скляні годинники мають велику вагу, тому варто подбати про надійне кріплення. Головне завдання, щоб час розпізнавався за допомогою зрозумілого циферблату. Якщо в будинку є діти, то краще, якщо циферблат міститиме звичайні арабські цифри, а не крапки чи римські позначки. Щоб годинник на кухні довго слугував, варто обирати моделі, в яких захисна поверхня виготовлена з органічного скла. Воно значно міцніше звичайного скла, та чудово очищується з використанням агресивних хімічних компонентів.

Годинник – це не лише хронометр та прилад для вимірювання часу, але й стильне доповнення інтер'єру. Необхідно, щоб він чудово вписався у загальну тематику приміщення. Для приміщень у стилі індастріал, обирають досить аскетичний варіант, без арабських цифр, з позначками чи відмітками на циферблаті. Якщо ремонт у класичному стилі, варто віддавати перевагу стандартним круглим моделям з класичним циферблатом. Вони можуть доповнюватися декором у верхній або нижній частині, що нагадує натюрморт. Зазвичай це ліплення у вигляді фруктів та овочів, що чудово пасує до кухні.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

 

Останні новини