Канадці підготували на Яворівщині інструкторів і викладачів з логістики

14:15 28 січня 2017 р.


Фото: прес-служба міністерства оборони України

На базі Міжнародного центру миротворчості й безпеки Національної академії сухопутних військ завершився черговий етап курсу з підготовки українських інструкторів та викладачів з логістики.

Переважною більшістю слухачів цього разу були представники 184-го Навчального центру, який також входить до складу видового військового вишу. Група фахівців збройних сил Канади під керівництвом майора Джона Тирела й головного сержанта Скота Фільдсена впродовж двох із половиною тижнів проводили теоретичні та практичні заняття.

За словами майора Джона Тирела, канадська сторона намагається передати українським військовослужбовцям якнайбільше корисної інформації та поділитись практичним досвідом, адже це є нагальною потребою з урахуванням інтенсивно розвитку Збройних Сил України.

Сл.ухач курсів Василь Тисяк розповів: «Особливий інтерес у мене викликала структура логістичних підрозділів, яка є в канадській армії. Підвозом боєприпасів, пального, продовольства, рештою видів тилового забезпечення у них займається окремий військовий підрозділ, який самостійно організовує конвоювання й охорону каналів доставки».

По завершенні навчань, слухачам були вручені сертифікати відповідного зразка, що засвідчують отримання ними знань з військової логістики за стандартами збройних сил Канади. Про це повідомили сьогодні, 28 січня, в прес-службі міністерства оборони України.

До теми

18:43 27 січня 2021 р.

Київ, Львівщина та Харківщина – лідери за кількістю учасників пробного ЗНО-2021

За оперативними даними Українського центру оцінювання якості освіти, найбільшу кількість учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання зареєстровано в м. Київ – 12 770 осіб, у Львівській та Харківській областях – 12 252 та 10 725 осіб відповідно.

Рубрика: Наука і техніка

17:32 22 січня 2021 р.

Не всім школам області рекомендують розпочати очне навчання

Департамент освіти учора розіслав листа у всі відділи освіти територіальних громад і районів області із рекомендаціями щодо початку очного навчання із понеділка. У тих школах, де є інфіковані діти чи педагоги, відповідно до рішень педагогічних рад, навчання продовжиться дистанційно.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу