«Форум професійної освіти» у Львові зібрав шість тисяч відвідувачів

14:10 19 квітня 2019 р.

  • 0
  • 891


Фото: loda.gov.ua

У виставковому центрі «Південний-Експо» відбувся вже другий «Форум професійної освіти», на якому були представлені 50 закладів професійної освіти Львівщини.

Про це повідомили в п’ятницю, 19 квітня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Форум професійної освіти цього року збільшив виставкову прощу до трьох тисяч квадратних метрів. Були представлені всі  50 закладів професійної освіти та 60 різноманітних робітничих професій. Показано 15 модних колекцій, створених учнями закладів професійної освіти. Проведено більше 100 різноманітних майстер-класів. Більше 6 тисяч учнів відвідало захід», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Під час форуму відбувся круглий стіл з директорами закладів професійної освіти, представниками підприємств та кластерів. Учасники порушили питання викликів, які постають перед закладами професійної освіти, а також акцентували увагу на перспективах їх розвитку в наступні роки», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

16:20 24 травня 2019 р.

Львівська національна наукова бібліотека отримала сучасне обладнання

У п’ятницю, 24 травня, одна з провідних компаній у сфері комунікацій передала сучасне обладнання Львівській національній бібліотеці імені Василя Стефаника

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 465

14:30 24 травня 2019 р.

У Львові розпочався форум «Інноваційна весна»

У п’ятницю, 24 травня, у Львові розпочався форум «Інноваційна весна», мета якого– надихнути молодь реалізовувати свої ідеї та проекти і перетворювати їх у технологічно базовані стартапи.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 420