Будівельні проекти львів’ян здобули нагороди й відзнаки міжнародного конкурсу

11:00 13 грудня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У Любліні провели конкурс «Дім 2016» – Кришталева Цегла» для територій по обидва боки східного кордону Європейського Союзу.

Вісім будівельних проектів львів’ян здобули нагороди й відзнаки міжнародного конкурсу «Дім 2016» – Кришталева Цегла», який відбувся у Любліні для територій по обидва боки східного кордону Європейського Союзу. За словами в.о. директора департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації.Оксани Ткачук, зокрема, статуетками «Кришталева цегла» були удостоєні: у категорії «Житлові комплекси і об’єкти у районах історичної забудови» – проект багатоквартирного житлового будинку №1 із вбудованими нежитловими приміщеннями на вулиці Цеховій у Львові, проект житлового будинку №5 на вулиці Дубровського у Стрию й проект «Данина традиції» у Львові; у категорії «Житлові будинки» – проект багатоквартирного житлового будинку №21 на вулиці Рубчака у Львові; у категорії «Житлово-офісні будинки» – проекти «Kvartal praud» багатоквартирних житлових будинків (секції 1,2,3,4) із вбудовано-прибудованими офісними приміщеннями та автостоянками на вулиці Голубовича, 37у Львові житлового комплексу «Папус» на вулиці Липинського, 26 у Львові, у категорії  «Адміністративні об’єкти» – проекти офісного комплексу з паркінгом бізнес класу «Оптіма плаза» на вулиці Наукова 7д у Львові й головного офісу компанії «SoftServe» на вулиці Садовій, 2а у Львові.

Про це повідомили сьогодні, 13 грудня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

17:32 22 січня 2021 р.

Не всім школам області рекомендують розпочати очне навчання

Департамент освіти учора розіслав листа у всі відділи освіти територіальних громад і районів області із рекомендаціями щодо початку очного навчання із понеділка. У тих школах, де є інфіковані діти чи педагоги, відповідно до рішень педагогічних рад, навчання продовжиться дистанційно.

Рубрика: Наука і техніка

13:10 20 січня 2021 р.

Усі школи Львівщини мають інтернет, але швидкості бракує

Станом на кінець грудня 75% закладів освіти мали швидкість доступу до інтернету від 30 до 100 Мбіт/с, 16% - більше 100 Мбіт/с, і лише 9% закладів користуються інтернетом зі швидкістю доступу менше 30 Мбіт/с. Відтак, усі 1157 шкіл області маю доступ до всесвітньої павутини.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу