5-9 вересня у Львові навчатимуть кандидатів у прийомні батьки

11:54 5 вересня 2016 р.

В обласному центрі соціальних служб розповідатимуть про типові помилки виховання й потреби дітей.

5-9 вересня у Львівському обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді навчатимуть кандидатів у прийомні батьки та батьки-вихователі, опікуни та піклувальники з Буського, Мостиського, Яворівського й Радехівського районів та Львова, Трускавця, Борислава й Червонограда.

Про це повідомив.начальник служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації Володимир Лис. За його словами, під час навчання кандидати отримають актуальну інформацію, яка стосується прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, опікунів та піклувальників.

Досвідчені регіональні  тренери – соціальний педагог та психолог – розповідатимуть у ході навчання про функції сім’ї та особливості їх забезпечення, розуміння ролі батька та матері, методи виховання та їх практичне застосування, типові помилки виховання, потреби дітей та шляхи їх задоволення, етапи психологічного розвитку дитини, особливості спілкування батьків та дітей, розвиток дисципліни та покращення поведінки, неефективні та ефективні стратегії дисциплінування тощо. Відтак, Володимир Лис запевнив: «Навчання дає можливість не лише виважено оцінити власний потенціал щодо виховання прийомної дитини, але й дізнатися про проблеми, які можуть виникнути в родині, разом шукати шляхи їх вирішення».

Зокрема в навчанні візьмуть участь чотири сім’ї та один кандидати у прийомні батьки, одна сім’я кандидатів в усиновлювачі та 10 потенційних опікунів, які мають намір взяти у сім’ю на виховання дитину-сироту або дитину, позбавлену батьківського піклування. Про це повідомили сьогодні, 5 вересня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини