5-9 вересня у Львові навчатимуть кандидатів у прийомні батьки

11:54 5 вересня 2016 р.

В обласному центрі соціальних служб розповідатимуть про типові помилки виховання й потреби дітей.

5-9 вересня у Львівському обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді навчатимуть кандидатів у прийомні батьки та батьки-вихователі, опікуни та піклувальники з Буського, Мостиського, Яворівського й Радехівського районів та Львова, Трускавця, Борислава й Червонограда.

Про це повідомив.начальник служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації Володимир Лис. За його словами, під час навчання кандидати отримають актуальну інформацію, яка стосується прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, опікунів та піклувальників.

Досвідчені регіональні  тренери – соціальний педагог та психолог – розповідатимуть у ході навчання про функції сім’ї та особливості їх забезпечення, розуміння ролі батька та матері, методи виховання та їх практичне застосування, типові помилки виховання, потреби дітей та шляхи їх задоволення, етапи психологічного розвитку дитини, особливості спілкування батьків та дітей, розвиток дисципліни та покращення поведінки, неефективні та ефективні стратегії дисциплінування тощо. Відтак, Володимир Лис запевнив: «Навчання дає можливість не лише виважено оцінити власний потенціал щодо виховання прийомної дитини, але й дізнатися про проблеми, які можуть виникнути в родині, разом шукати шляхи їх вирішення».

Зокрема в навчанні візьмуть участь чотири сім’ї та один кандидати у прийомні батьки, одна сім’я кандидатів в усиновлювачі та 10 потенційних опікунів, які мають намір взяти у сім’ю на виховання дитину-сироту або дитину, позбавлену батьківського піклування. Про це повідомили сьогодні, 5 вересня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

 

dailylviv.com

До теми

14:08 16 квітня 2021 р.

В Україні присуджено науковий ступінь доктора філософії 370 особам

Удосконалено процес атестації кадрів на здобуття ступеня доктора філософії. Заклади вищої освіти, наукові установи повинні забезпечити трансляцію атестації здобувачів ступеня доктора філософії в режимі реального часу на своїх офіційних веб-сайтах.

Рубрика: Наука і техніка

09:46 8 квітня 2021 р.

У садочках Львівської МТГ обіцяють відкрити групи ще для 700 дітей: де і скільки

Цього року мерія планує здійснювати ремонтні роботи у 8 дитячих садочках. Такі роботи дозволять відкрити ще 28 додаткових груп у закладах дошкільної освіти міста у 2021 році.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу