Військові медики зі США навчали у Львові українських тактичній медицині

16:20 29 жовтня 2015 р.


Фото: прес-служба міністерства оборони України

По завершенню навчання всі учасники тренінгу отримали сертифікати міжнародного зразка.

У Львові, на базі Військово-медичного клінічного центру відбувся семінар на тему «Основи тактичної медицини». У навчанні взяли участь медичні спеціалісти Центру та представники підпорядкованих медичних закладів Західного регіону!, – повідомили сьогодні, 29 жовтня, в міністерстві оборони України, де також поінформували:

«Упродовж тижня кваліфіковані тренери зі США викладали навчальний курс, що складався з теоретичної й практичної частин. Власне, закордонні гості використали для навчання українських військових медичних працівників два стандарти «PTLS\PHTLS» та «ТССС». Як розповів співорганізатор заходу – головний хірург Західного регіону полковник медичної служби Іван Богдан, зазначені стандарти було обрано не випадково. «PreHospital Trauma Life Support» («PTLS\PHTLS») – це міжнародний стандарт, що регламентує дії парамедиків в разі надання першої допомоги при травматичних ушкодженнях (кровотечах, вивихах, переломах, черепно-мозкових і хребетних пошкодженнях і т.д.) і подальшої підготовки потерпілого до транспортування в медичний заклад.

Натомість, «Tactical Combat Casualty Care» («ТССС») – це стандарт з надання першої домедичної допомоги пораненим й травмованим під час воєнних конфліктів та інших надзвичайних ситуацій. У нашій державі його більше знають під назвою «Тактична медицина».

Загалом цей термін зображає характерну особливість домедичної першої допомоги на догоспітальному етапі, на якому, в умовах дефіциту трьох складових: часу, інформації, ресурсів – тактика набуває пріоритетного значення. Саме тому увага слухачів акцентується на важливості проведення вірного аналізу ситуації, задля отримання ефективного медичного результату. Слід додати, що по завершенню навчання усі учасники тренінгу отримали сертифікати міжнародного зразка, що дозволить їм передати свої навички колегам».

Про це повідомили сьогодні, 29 жовтня, в прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

До теми

18:01 25 лютого 2021 р.

Операція на міжхребцеву килу: львів’янка намагається виправити помилку хірургів

Невдала операція на килу три роки тому змусила 50-річну Романію шукати допомоги в апітерапії. 6-місячний курс реабілітації бджоловжалюванням не зняв цілковито проблему, але значно поліпшив стан пацієнтки.

Рубрика: Медицина

18:01 25 лютого 2021 р.

50 працівників Львівської обласної клінічної інфекційної лікарні сьогодні щепилися від COVID-19

Серед них - завідувачка 4-го відділення Львівської обласної інфекційної лікарні Таміла Алексанян, а також керівник медичного закладу Сергій Федоренко.

Рубрика: Медицина

14:36 25 лютого 2021 р.

Львівський депутат-лікар публічно засумнівався в якості вакцини Covishield з Індії

Сьогодні, 25 лютого, на пленарному засіданні сесії ЛМР депутати Європейської Солідарності звернулися до міністра охорони здоров’я України та міського голови Львова щодо вакцинації проти Covid-19 для українців.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу