Вчені вірять у природний імунітет проти нового коронавірусу

13:48 6 липня 2020 р.

Велика частина населення може мати природний імунітет проти нового коронавірусу, хоча і ніколи не заражалася ним, стверджують вчені.

Сер Джон Белл, професор медицини в Оксфордському університеті у Великорбританії, який очолює оксфордську команду з розробки вакцини від Covid-19, заявив, що у "значного числа людей", ймовірно, є "фоновий рівень "імунітету", - передає The Telegraph.

Недавні дослідження змушують припустити, що імунна система може активізуватися іншими коронавірусами, наприклад, тими, які викликають застуду, що дає організму фору в боротьбі з Covid-19. Дослідження показують, що окрема частина імунної системи, Т-клітини, реагує на ланцюжки амінокислот, що продукуються різними типами коронавірусів, і може відповідати за блокування вірусу у людей, в результаті чого симптоми у них не виявляються.

Важливо зазначити, що у літніх людей активність цих Т-клітини різко скорочується, тому, можливо, у них набагато вищий ризик розвитку більш серйозних станів.

Було з'ясовано, що вакцина, яку розробляє Оксфордський університет, не тільки стимулює вироблення антитіл, але й стимулює Т-клітинну імунну реакцію. Та у багатьох людей вже може бути деякий захист, що вказує на те, що колективний імунітет виникне легше і швидше, припускають дослідники.

До теми

11:22 22 січня 2022 р.

Львівщина - найгірша за виявленими новими хворими на коронавірус

За добу 21 січня в Україні зафіксовано 22 473 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 2838, медпрацівників – 535). Найбільший показник - у Львівській області - 3293 нових інфікованих коронавірусом.

Рубрика: Медицина

16:45 21 січня 2022 р.

Львівщині загрожує червона зона: координатор з питань вакцинації повідомив коли

При збереженні показників захворюваності, які спостерігаються в області упродовж останнього тижня, Львівщина може перейти у «червону» зону епіднебезпеки вже за 10-14 днів.

Рубрика: Медицина

14:03 21 січня 2022 р.

Андрій Садовий повідомив, коли очікувати на пік захворюваності на ковід (відео)

Сьогодні відбулося засідання міської комісії ТЕБ і НС щодо ситуацію із ростом захворюваності на коронавірус у місті. Наразі жодних нових обмежень щодо роботи бізнесу не приймали, однак мер Львова Андрій Садовий закликав утриматися від участі в подіях чи відвідування закладів, де потенційно буде велика кількість людей, та дотримуватись маскового режиму.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу