Уряд збільшив заробітну плату медикам: не всім

18:13 12 травня 2023 р.

Фото до новини

Уряд ухвалив постанову, якою збільшив розмір мінімальної заробітної плати медикам, які надають спеціалізовану та екстрену медичну допомогу в зоні активних бойових дій та на прифронтових територіях.

Про це інформує Міністерство охорони здоров'я, пише Dailylviv.com.

Йдеться про встановлення нового рівня зарплати для лікарів, фармацевтів, фахівців з реабілітації, медичних сестер та молодших медичних працівників, які працюють в небезпечних умовах поблизу лінії фронту.

Зокрема, на територіях активних бойових дій, відповідно до наказу Мінреінтеграції,  встановлено заробітну плату на рівні  не менше: 

28 000 гривень – для лікарів, фармацевтів, професіоналів у галузі охорони здоров’я та професіоналів з вищою немедичною освітою у галузі охорони здоров'я; 

18 000 гривень – для медсестер та медбратів;

9 000 гривень – для молодших медпрацівників. 

На територіях можливих бойових дій (прифронтових територіях), відповідно до наказу Мінреінтеграції,  встановлено заробітну плату на рівні  не менше: 

23 000 гривень – для лікарів, фармацевтів,  професіоналів у галузі охорони здоров’я та професіоналів з вищою немедичною освітою у галузі охорони здоров'я; 

15 500 гривень – для медсестер та медбратів;

8 000 гривень – для молодших медпрацівників. 

За словами міністра охорони здоров’я, цим рішенням Уряд зробив ще один крок до збереження кадрового потенціалу на прифронтових територіях та у зоні активних бойових дій. Адже медики, які  виконують свої обов’язки в небезпечних умовах праці з постійним ризиком для життя та здоров’я, мають бути забезпечені гідною заробітною платою. 

Скільки отримуватимуть медики у 2023 році: уряд встановив мінімальну зарплату

Мінімальна зарплата лікаря - 23 тис грн, середнього медперсоналу – 17 тис грн, молодшого – 12 тис грн,- міністр на Львівщині

Лікар зі Львова розповів, як і чому медики емігрують у Німеччину (відео)

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини