Україна відмовляється від паперових медичних карток

11:40 13 вересня 2013 р.

  • 0

Про те, чи поліклініки працюватимуть під час перебоїв зі струмом, МОЗ помовчує

«Паперові медичні картки найближчим часом стануть історією, оскільки міністерство охорони здоров’я України впроваджує Всеукраїнський електронний реєстр пацієнтів (ЕРП)», - заявив заступник керівника МОЗ Роман Богачев. Прес-служба МОЗ України переповіла також із його уст, що «це стало можливим завдяки впровадженню Концепції інформатизації сфери охорони здоров’я України на 2014‒2018 роки, яку у квітні цього року було підтримано Державним агентством з питань науки, інновацій та інформатизації України».

А серед заходів реалізації зазначеної Концепції є й створення електронного реєстру. Відтак днями міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова затвердила технічні завдання для створення централізованого електронного реєстру пацієнтів та комплексної системи захисту інформації у ньому.

Натомість її заступник Роман Богачев пояснив: «Із переходом на електронну систему збору та зберігання інформації відійдуть у минуле і проблеми, пов’язані із паперовим медичними картками. Нині картки зберігаються за місцем проживання пацієнта і з цим пов’язані довготривалі бюрократичні процедури. Також виникають труднощі у процесі збору анамнезу, наприклад, коли пацієнт потрапляє у заклад охорони здоров’я у невідкладному стані без медичної картки. Часом через людський фактор трапляються випадки втрати медичної інформації. Централізований ЕРП дозволить вирішити ці питання, що, безумовно, підвищить доступність медичної допомоги».

Але про те, чи працюватимуть поліклініки під час перебоїв з електричним струмом, МОЗ помовчує...

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:00 27 лютого 2020 р.

У Львові закуповують дитячим клубам і школам антисептичні диспенсери, – ЛМР

Задля зменшення ризику захворювання на гострі респіраторні захворювання, департамент гуманітарної політики Львівської міської ради закуповує диспенсери (дозаторів) для гігієнічного дозування антисептиків для шкіл, садочків та дитячих клубів міста.

Рубрика: Медицина

15:45 27 лютого 2020 р.

Лікарі виїжджатимуть на виклики львів’ян із високою температурою

Аби запобігти поширенню будь-яких респіраторних захворювань, а також для додаткового захисту мешканців, сімейні лікарі у Львові виїжджатимуть на виклики додому до тих пацієнтів, які мають високу температуру тіла – більше 38 градусів.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу