У Львові вагітних жінок з ГРЗ або підозрою на COVID-19 прийме один пологовий будинок

18:46 10 квітня 2020 р.

Міський клінічний пологовий будинок № 1 м. Львова прийматиме вагітних жінок, які хворіють на грип, ГРВІ або коронавірусну хворобу. Однак до 22 тижня вагітності — жінок з ознаками ГРВІ та пневмонії скеровуватимуть в гінекологічне відділення 1-ї міської клінічної лікарні ім. Князя Лева.

Водночас, в місті уже обстежили 83-х майбутніх мамів - у жодної з них коронавірусу не виявили. 

«Є змінена логістика прийому вагітних і породіль. Прийнято рішення, що пологовий будинок на вул. Мечникова — це госпітальна база для вагітних і породіль з ГРЗ або підозрою на коронавірус після 22 тижня вагітності. До 22 тижня вагітності — прийматиме 1-ша міська лікарня на Ужгородській. Усі вагітні будуть розміщені в окремих палатах, а з підозрою чи підтвердженою коронавірусною інфекцією — матимуть окремі родильні зали. Усім вагітним робитимуть експрес-тести, у випадку позитивного тесту — скеровуватимуть на ПЛР-діагностику", — повідомила керівниця міського штабу з протидії COVID-2019 Галина Слічна.

Усіх же вагітних жінок без ознак ГРВІ прийматиме пологове відділення 3-ї міської клінічної лікарні на вул. Рапопорта.

Про це повідомила Львівська міська рада.

У Львові немає комендантської години, - міський голова Львоа Андрій Садовий відповів на звернення голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького.

До теми

17:56 29 жовтня 2020 р.

У Львові розглядають розгортання резервних ліжкомісць у поліклініках

Упродовж останніх тижнів в Україні фіксують збільшення кількості захворілих на COVID. Тож на випадок критичного зростання кількості пацієнтів, які будуть потребувати стаціонарної допомоги, зараз місто розглядає різні варіанти для розгортання резервних ліжкомісць у медичних закладах, зокрема поліклініках.

Рубрика: Медицина

14:58 29 жовтня 2020 р.

Відставка керівника МОЗ та посилення карантину в Україні в ІV кварталі-2020, - опитування

Експерти вважають, що у ІV кварталі поточного року цілком імовірна відставка міністра охорони здоров'я Максима Степанова, а також можливе запровадження жорстких карантинних обмежень, як навесні.

Рубрика: Медицина

10:39 29 жовтня 2020 р.

За останню добу на Львівщині - 404 нові випадки коронавірусу

Як повідомила заступниця міського голови Львова та керівниця міського штабу з протидії коронавірусу Галина Слічна, станом на 08.00 год. у Львові та на Львівщині підтверджено 28889 випадки інфікування коронавірусом, з них 831 — летальні.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу