У Львові у лікарні швидкої медичної допомоги відкрили оновлене терапевтичне відділення

18:18 21 грудня 2021 р.

Фото до новини

У міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги Першого територіального медичного об’єднання Львова, що на вул. Миколайчука, відкрили капітально відремонтоване терапевтичне відділення та окремі блоки відділення гінекології та патології вагітності і відділення урології.

Ремонти із заміною меблів та оснащення тривали півроку. Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише  Dailylviv.com.

Як зазначив в. о. генерального директора Першого територіального медичного об’єднання Львова Олег Самчук, відремонтовані відділення мають дуже гарні умови для перебування пацієнтів. 

«Сьогодні відкрили повністю оновлене терапевтичне відділення. У кожному крилі перебуває по 50-60 людей. Відділення – з комфортними ліжками, матрацами, тумбочками. Це дуже гарні умови для перебування пацієнтів.

Терапія вже має підрозділи: відкрито ендокринологічний, гастроентерологічний та пульмонологічний підрозділи, тобто кожен пацієнт з різними захворюваннями має свого спеціаліста, який його лікує.

Плюс – відкрилось крило з трьома операційними урології. Відкрилось частина гінекологічного відділення. Отже, пацієнти матимуть кращу якість обслуговування», - розповів Олег Самчук.

За словами Олега Самчука, в оновлення лікарні інвестовано багато бюджетних коштів, також долучилися меценати. «Багато грантів виграно для допомоги лікарні. Заклад розвивається. За 1 рік і 4 місяці в лікарню долучилось близько 1400 нових людей з різних куточків України, щоб розвивати і зробити цей заклад і медицину сучаснішою», - сказав Олег Самчук.

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Якась фабрика смерті: львівська журналістка просить міністра МОЗ перевірити смертність у лікарні швидкої допомоги

Плата за безнадійне лікування зятя-учасника АТО у головній комунальній лікарні Львова. Тарифи

Ціна лікування зламаної ноги у КЛШМД Львова, - розповідь пацієнтки зі заслугами (відео)

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів