У Львові щепили від коронавірусу першою дозою ще 700 осіб

21:40 1 квітня 2021 р.

Сьогодні, 1 квітня, у Львові щеплення від коронавірусу отримали 700 осіб. Це медичні працівники, військовослужбовці, люди поважного віку, соціальні працівники та громадські діячі.

Щеплення робили 11 бригад імунізації міських медичних закладів.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.

Як розповіли у Центрі здоров’я та медичної статистики Львова, сьогодні щеплення отримали: 199 медиків міських медичних закладів, 134 медики обласних медичних закладів, 175 медиків приватних медичних закладів, 111 осіб поважного віку (65+ та 80+), 55 військовослужбовців, 23 працівники соціальних служб та 3 громадські діячі.

Загалом перше щеплення від коронавірусу (їх має бути два) у Львові вже мають 8059 осіб (з них фахівці медичних закладів: 1672 — міських, 2888 — обласних та 2257 — приватних, а також 116 громадських діячів (лідерів думок), 894 особи поважного віку (65+ та 80+), 185 військовослужбовців та 47 соціальних працівників).

Мер Львова пообіцяв ковідним хворим три тисячі ліжкомісць у лікарнях

На Львівщині вакциновано 13 194 мешканців - першою дозою

Якщо ЄС визнає український "паспорт вакцинації" або ж ні

dailylviv.com

До теми

17:32 13 квітня 2021 р.

Реанімаційний літак доставив до Львова важкопоранених військових

Сьогодні, 13 квітня, з Військово-медичного клінічного центру Північного регіону у Харкові здійснено планову медичну евакуацію. Поранені та хворі військовослужбовці проходили лікування у Харкові де військові лікарі стабілізували їх стан та підготували військових до наступного етапу лікування.

Рубрика: Медицина

17:11 13 квітня 2021 р.

Обласна рада підтримала приєднання психлікарні Заклад до обласної клінічної психіатричної лікарні

На сесії 13 квітня депутати Львівської обласної ради проголосували за припинення діяльності комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівська обласна психіатрична лікарня «Заклад», розташованого в селі Заклад Миколаївського району та приєднання його до комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня». Реорганізація психіатричної лікарні «Заклад» не означає її закриття, запевняють депутати. Медустанова залишається і надалі надаватиме послуги пацієнтам. Оптимізація штату торкнеться лише адміністративно-управлінського апарату лікарні. Трудовий колектив «Львівської обласної психіатричної лікарні «Заклад» шляхом переведення оформлять в штат «Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні".

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу