У Львові розбудують медичне містечко (відео)

12:22 9 червня 2021 р.

Сьогодні під час Екстреного медичного форуму у Львові підписали Меморандум щодо підтримки розвитку медичної галузі. Завдяки цьому місто отримає грант на розробку комплексної стратегій, а відтак, розбудує медичне містечко на базі 1-го медичного об‘єднання.

 На цьому під час брифінгу наголосив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко, інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.

«Торік вперше заклади почали отримувати кошти за пролікованих пацієнтів, і утворився ринок послуг, заклади конкурують між собою. Потужніші заклади генерують більшу кількість послуг, а є заклади, які не мають таких можливостей. І тепер НСЗУ ще й буде зменшувати індекс оплати за кожен пакет - коли раніше оплачували 100% за кожного пацієнта, то до кінця року це може бути 85%, а наступного - 60%, тобто майже у два рази менше за ту ж роботу. Це означає, що коштів буде менше.

Тому якщо ми робимо три об‘єднання за профілем, вони дають змогу додатково економити кошти - і це ми вже сьогодні побачили на прикладі ProZorro, дадуть змогу відкривати нові пакети і збільшувати кількість пролікованих пацієнтів, а тому автоматично збільшити кошти на оплату праці медичних працівників. І найголовніше, це підвищення якості послуг і надання тієї послуги, якої поки немає і за нею їдуть закордон», - розповів Андрій Москаленко.

Відтак, під час форуму підписали Меморандум між Міжнародною фінансовою корпорацією, Агенцією державно-приватного партнерства і управлінням охорони здоров’я Львівської міської ради.

«Меморандум дає змогу розпочати процес оцінки залучення коштів для того, щоб розбудовувати медичне містечко у Львові на базі інституцій першого територіального медичного об‘єднання.

Об`єднання лікарень - це другий обов‘язковий крок реформи. Це покращення послуг і збільшення суми коштів, підвищення оплати працівникам. Львів отримає грант на розробку комплексної стратегії якісних медичних послуг, а також допомогу з розробкою економічних моделей для медичних закладів. Дякуємо колегам з міжнародних інституцій», - додав Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова.

У Львові хочуть оптимізувати госпітальну мережу. Об’єднання медзакладів не уникнути

dailylviv.com

До теми

19:47 21 вересня 2021 р.

У Львові запровадили жовтий рівень епідбезпеки: обмеження для закладів освіти, культури та спорту

Сьогодні, 21 вересня, міська комісія з питань ТЕБ і НС, на виконання рішення державної комісії з питань ТЕБ та НС, вирішила запровадити на території Львівської МТГ «жовтий» рівень епіднебезпеки, ввести обмеження для закладів освіти, культури та спорту.

Рубрика: Медицина

17:29 21 вересня 2021 р.

У школах Львова з малим відсотком вакцинації відкривають пункти щеплень (відео)

Перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко розповів про запровадження жовтої зони на території всієї країни та подальшу роботу навчальних закладів міста.

Рубрика: Медицина

17:23 21 вересня 2021 р.

Поява папілом під час вагітності: чи варто бити на сполох

Під час вагітності в організмі відбувається багато змін, природно, що вагітність позначається на зовнішності. Жінки з великою увагою ставляться в цей період до свого здоров'я і до зовнішніх змін. Іноді вони спостерігають появу папілом.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу