У Львові пункт вакцинації працюватиме також у Ратуші

16:33 3 листопада 2021 р.

Фото до новини

Цими вихідними, 6 та 7 листопада, у приміщенні Центру надання адміністративних послуг Львівської міської ради (пл. Ринок, 1, вхід праворуч) працюватиме ще один тимчасовий пункт вакцинації від коронавірусу.

«Ми вкотре збільшуємо можливість для мешканців отримати щеплення, відкриваючи нові пункти вакцинації. Цієї суботи та неділі у будівлі Ратуші діятиме такий пункт, де можна зробити щеплення від коронавірусу. В тій епідемічній ситуації, яку маємо зараз, кожен мусить дбати про своє здоров'я і здоров'я своїх рідних. Тому закликаємо приходити і вакцинуватись», - зазначив Євген Бойко, в.о. директора департаменту гуманітарної політики.

Пункт вакцинації працюватиме за стандартним графіком – із 10.00 до 18.30 год (перерва із 14.00 до 15.00 год. на перезмінку). Там забезпечать всі необхідні умови для роботи медичних працівників.

Аби вакцинуватись, можна попередньо записуватись у системі Helsi, або ж просто приходити без запису, та мати із собою паспорт та ідентифікаційний код.

Нагадаємо, у Львові діють стаціонарні та тимчасові пункти вакцинації, тому всі охочі можуть отримати щеплення в будь-який зручний для них день. Доступні вакцини – Pfizer, AstraZeneca, Coronavac. Актуальна інформація про роботу пунктів вакцинації у Львові – тут.

Важкохворих на Covid залишать помирати: медичне сортування, - професорка

Львівська вакцина від коронавірусу проходить тестування у польському інституті в Гданську

Понад 18 тисяч мешканців області вакцинувалися від ковіду за останню добу

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів