У Львові одужали 90 медиків, які хворіли на COVID-19 | Новини Львова

У Львові одужали 90 медиків, які хворіли на COVID-19

13:02 11 червня 2020 р.

  • 0

У Львові станом на вчора 200 працівників медичних закладів міста захворіли на COVID-19.

Станом на сьогодні 90 медичних працівників, які захворіли на коронавірусну інфекцію, вже одужали й повернулись до роботи. Про це повідомив керівник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб.

Так, він розповів, що станом на вчора 200 працівників медичних закладів міста захворіли на COVID-19. Це лікарі, медичні сестри, лаборанти і адміністративні працівники. А це зокрема: 72 лікарів, 71 медична сестра, 29 молодших медичних сестер, 14 лаборантів, 3 рентген-лаборанти, 11 адмінпрацівників. З них 28 перебувають на стаціонарному лікуванні, 81 — на самоізоляції, 90 вже одужали та, на жаль, 1 молодша медична сестра померла.

«Медичні заклади міста продовжують працювати в посиленому режимі, і ми робимо все необхідне, щоб унеможливити ризики інфікування працівників. Лікарі, медичні сестри, молодший медичний персонал забезпечені засобами індивідуального захисту, запаси яких постійно оновлюються. Працівникам і пацієнтам вимірюють температуру, у приміщеннях постійно проводять дезінфекцію і дотримуються усіх вимог до роботи в період пандемії. Водночас, дякуємо усім свідомим мешканцям, які дотримуються правил карантину й не наражають себе та інших на небезпеку», — зазначив Володимир Зуб, начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради.

Загалом у Львівській області та місту Львову коронавірусну інфекцію виявлено у 2414 осіб. З них 589 осіб одужали, 90 — померли.

Про це повідомила Львівська міська рада.

У Львові 10 лабораторій роблять ІФА-тестування.

 

Коментарі(0)

До теми

Останні новини

45% працівників з України готові пройти карантин у Польщі

Голова Львівської облради від ЄС закликає захистити українську мову

Україна отримала медпрепарат на 5 тис хворих з коронавірусом

Стриянина пограбували у Львові серед білого дня

На Львівщині сусід до смерті побив сусіда

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу