У Львові лікують понад 80 поранених у зоні АТО військовиків (відео)

20:22 14 липня 2014 р.

  • 0


Фото: ТСН

38 із них – з 24-ї окремої Залізної механізованої бригади, які отримали поранення 11 липня поблизу селища Зеленопілля Луганської області.

«Радіо Свобода» інформує сьогодні, 14 липня, в повідомленні «У Львові лікують бійців, поранених поблизу Зеленопілля»:

«На лікуванні у військово-медичному клінічному центрі Західного регіону у Львові перебувають понад 80 поранених у зоні Антитерористичної операції (АТО). З них 38 бійців 24-ї окремої Залізної механізованої бригади, які отримали поранення 11 липня поблизу селища Зеленопілля Луганської області.

Серед постраждалих п’ятеро чоловіків – мешканці Білої Церкви, решта – зі Львівщини. За словами головного хірурга військового госпіталю Івана Богдана, ніхто з військових після лікування не перебуватиме на інвалідності.

Троє бійців отримали поранення середньої важкості, інші – легкої. Тяжкопоранені перебувають у лікарнях Харківщини і Дніпропетровська.

«У бійців поранення кінцівок, тулуба, голови, м’яких тканин поверхневого характеру через розрив боєприпасів, тобто поранення від потрапляння осколків у тіло. Ніхто із військових, які лікуються у Львові, не втратив кінцівку, немає загрози для життя. Лікуватимуться упродовж 2 тижнів, а потім відпустка на відновлення функцій здоров’я, це щонайменше 15 днів», – говорить лікар.

Загалом на сьогодні у військово-медичному клінічному центрі Західного регіону на лікуванні перебуває більше 80 військовослужбовців, поранених у зоні АТО. З них двоє потребують протезування. Одна людина перебуває у важкому стані через пошкодження спинного мозку».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:00 12 грудня 2019 р.

Бригада екстреної медичної допомоги отримала приміщення в центрі Львова

У четвер, 12 грудня, на сесії Львівської міської ради прийняла ухвалу «Про надання комунальному некомерційному підприємству Львівської обласної ради «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф“ в оренду нежитлових приміщень на вулиці Руській, 20».

Рубрика: Медицина

13:08 8 грудня 2019 р.

Бронхіальна астма не витримала бджоловжалювання, - перукарка зі Львова

Шість років Марія Гапаляк, яка працювала перукаркою, жила з інгалятором і таблетками. Лікарі поставили їй діагноз – бронхіальна астма. Менше, ніж за півроку, завдяки бджоловжалюванням, жінка видужала. Ремісія триває вже 9 років.

Рубрика: Медицина