У Львові лікують понад 80 поранених у зоні АТО військовиків (відео)

20:22 14 липня 2014 р.

  • 0
  • 3492


Фото: ТСН

38 із них – з 24-ї окремої Залізної механізованої бригади, які отримали поранення 11 липня поблизу селища Зеленопілля Луганської області.

«Радіо Свобода» інформує сьогодні, 14 липня, в повідомленні «У Львові лікують бійців, поранених поблизу Зеленопілля»:

«На лікуванні у військово-медичному клінічному центрі Західного регіону у Львові перебувають понад 80 поранених у зоні Антитерористичної операції (АТО). З них 38 бійців 24-ї окремої Залізної механізованої бригади, які отримали поранення 11 липня поблизу селища Зеленопілля Луганської області.

Серед постраждалих п’ятеро чоловіків – мешканці Білої Церкви, решта – зі Львівщини. За словами головного хірурга військового госпіталю Івана Богдана, ніхто з військових після лікування не перебуватиме на інвалідності.

Троє бійців отримали поранення середньої важкості, інші – легкої. Тяжкопоранені перебувають у лікарнях Харківщини і Дніпропетровська.

«У бійців поранення кінцівок, тулуба, голови, м’яких тканин поверхневого характеру через розрив боєприпасів, тобто поранення від потрапляння осколків у тіло. Ніхто із військових, які лікуються у Львові, не втратив кінцівку, немає загрози для життя. Лікуватимуться упродовж 2 тижнів, а потім відпустка на відновлення функцій здоров’я, це щонайменше 15 днів», – говорить лікар.

Загалом на сьогодні у військово-медичному клінічному центрі Західного регіону на лікуванні перебуває більше 80 військовослужбовців, поранених у зоні АТО. З них двоє потребують протезування. Одна людина перебуває у важкому стані через пошкодження спинного мозку».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:51 14 серпня 2019 р.

У Львові розповіли про нові препарати проти туберкульозу, які ефективні на 78% і лікують за 9 місяців

Торік у Львівській області на туберкульоз захворіло 1286 осіб. До порівняння, десять років тому лікарі діагностовували за рік туберкульоз у понад двох тисяч осіб, які вперше звернулися зі скаргами до медиків.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 1404

14:30 14 серпня 2019 р.

На Львівщині поменшало хворих на туберкульоз

У середу, 14 серпня, на прес-конференції «Нові препарати в лікуванні туберкульозу, їх переваги та недоліки, нові схеми лікування та недопущення розвитку резистентності» констатували зменшення кількості захворілих на туберкульоз.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 660

14:00 13 серпня 2019 р.

У Львові будуть презентувати реабілітаційну програму для ветеранів АТО та ООС

У середу, 14 серпня, о 16.00 у Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій на вулиці Пекарській (№41) розпочнеться презентація реабілітаційної програми «Допомога на бджолиних крильцях».

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 606

11:05 12 серпня 2019 р.

Бджолина «віагра» відновлює статеву функцію у щонайменше 30% чоловіків, – лікар у Львові

Якщо у чоловіка немає протипоказів до бджоловжалювання, то дія апітоксину на відновлення статевої функції є прекрасною. За багаторічними спостереженнями апітоксинотерапія допомагає щонайменше третині чоловіків.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 2319