У Львові кашлюк лікують авіапольотами

15:21 20 липня 2016 р.

  • 0

Пілот Геннадій Хазан цього року вперше піднявся в небо з хворою на кашлюк дитиною. Після «висотної терапії» хлопець одужав.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Навесні цього року мої друзі переконали мене піднятися з дитиною, хворою на кашлюк, на висоту. Спробувати вплинути низьким атмосферним тиском.. Знаючи про неприємності, які можливі в цих рейсах, я взяв максимальні засоби захисту. На борту біля дитини був лікар-реаніматолог. На борту був кисень... і інші меддевайси. Політ за спеціальною програмою тривав 1 годин і 40 хвилин. Ми, нарешті, вийшов на 4000 метрів з витримкою10 хвилин на цій висоті.

А потім - різке зниження близько 10 м / сек вертикальної швидкості. Самого потім хитало кілька днів. Але ось сьогодні, розмовляв з мамою цієї дитини. 

О ДИВО! Після цього нашого польоту хлопець почав одужувати. І практично за кілька тижнів видужав»,- написав Геннадій Хазан.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:19 6 червня 2020 р.

У Львові працюють моніторингові групи: порушників штрафуватимуть на 17-34 тис грн (відео)

Зранку в усіх районах міста почали працювати моніторингові групи, котрі перевіряють суб'єкти господарювання та міський транспорт на дотримання карантинних заходів.

Рубрика: Медицина

15:14 6 червня 2020 р.

Денис Шмигаль провів нараду щодо ситуації із Covid-19 у Львові та Львівській області

Прем’єр-міністр України провів термінову нараду у Львівській облдержадміністрації з приводу врегулювання ситуації, що склалась в області через пандемію коронавірусної інфекції.

Рубрика: Медицина

12:11 6 червня 2020 р.

ВООЗ дала нові рекомендації із захисту від коронавірусу

Під час відеоконференції директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреісус сказав, що, відповідно до останніх наукових досліджень, маски слід носити у місцях, де є ризик зараження коронавірусом. «Крізь призму останніх доказів ми рекомендуємо урядам, аби заохочувати носити маски у місцях, де ризик зараження – вищий, а дотримання дистанції – складніше.

Рубрика: Медицина