У Львові діти учасників війни на сході України отримають на оздоровлення й відпочинок по 2800 грн

23:20 29 травня 2015 р.


Фото: erve.ua

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету ЛМР прийняли Положення про надання одноразової матеріальної допомоги на оздоровлення/відпочинок дітей учасників антитерористичної операції – мешканців Львова.

Директор департаменту гуманітарної політики Львівської міськради Галина Слічна повідомила сьогодні, 29 травня: «Будуть виділятись кошти для дітей учасників АТО на відпочинок та оздоровлення в сумі 2800 гривень для кожної дитини учасника АТО. Це діти від чотирьох до 18-ти років включно. Загалом станом на сьогодні у Львові 1252 дитини учасників АТО». 

Відповіднеположення визначає порядок надання одноразової матеріальної допомоги на оздоровлення/відпочинок дітей учасників антитерористичної операції – мешканців Львова. Одноразова матеріальна допомога надається у розмірі 2800 грн на кожну дитину віком від чотирьох до 18-ти років станом на день подання заяви на отримання одноразової матеріальної допомоги на оздоровлення/відпочинок дітей учасників антитерористичної операції – мешканців мЛьвова.

Для отримання одноразової матеріальної допомоги один з батьків дитини подає за місцем реєстрації до відповідного відділу соціальної роботи Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді заяву за встановленою формою. До заяви додаються такі документи: копія паспорта (1,2,11,12 стор.); копія ідентифікаційного номера; копія свідоцтва про народження дитини (дітей); довідки, листи, посвідчення та інші письмові документи, які підтверджують участь особи в антитерористичній операції, видані та скріплені печаткою уповноважених органів.

Останнім днем подання заяви на отримання одноразової матеріальної допомоги є 30 листопада 2015 року. Розгляд заяв про одноразової матеріальної допомоги та прийом документів здійснюють відповідні відділи соціальної роботи Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Під час подання копій документів заявники надають їх оригінали для огляду та засвідчення копій працівником відповідного відділу соціальної роботи Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який приймає документи від заявника. Про прийняте рішення Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді повідомляє заявників відповідно до законодавства України.

Одноразова матеріальна допомога надається один раз на рік на кожну дитину учасника антитерористичної операції, виплачується у грошовій формі на особові рахунки заявників, відкритих в уповноважених банків. Про це повідомили сьогодні, 29 травня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

12:46 26 жовтня 2020 р.

Covid-19: в Україні хочуть відновити виробництво вакцин

20 жовтня МОЗ разом із вченими та науковцями презентували президенту України Володимиру Зеленському результати доклінічної фази дослідження оригінального українського кандидата у вакцини проти COVID-19.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу