У Львівському обласному госпіталі у Винниках запрацює «єдине вікно» для учасників війни

17:55 12 березня 2015 р.

  • 0
  • 2367


Фото: guoz.lviv.ua

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОДА, в одному приміщенні для бійців зосередять медичну й соціальні служби та можна буде отримати і юридичну консультацію й оформити пільги, працюватиме також комісія, що визначатиме рівень втрати працездатності.

«Уже за два тижні у Львівському обласному госпіталі інвалідів війни та репресованих імені Юрія Липи, що у Винниках, запрацює «єдине вікно» для надання послуг українським військовим, котрі є учасниками АТО, – повідомили сьогодні, 12 березня, «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, конкретизуючи при цьому:

«Про це сьогодні під час Колегії Львівської облдержадміністрації повідомила заступник директора департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Марія Вагіла. За її словами, в «єдиному вікні» учасники бойових дій на сході нашої країни матимуть змогу отримати всі необхідні послуги.

«В одному приміщенні для українських бійців буде зосереджено медичну і соціальні служби. Крім цього тут можна буде отримати і юридичну консультацію, оформити пільги. Працюватиме також й комісія, яка визначатиме рівень втрати працездатності військового», – розповіла М. Вагіла».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

10:40 19 лютого 2019 р.

На Львівщині захворіли на кір 3446 людей

За оперативними даними Центру громадського здоров’я міністерства охорони здоров’я України, минулого тижня в нашій країні захворіли на кір 3264 людини – 1545 дорослих та 1719 дітей.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 393

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація ГО "Великий Львів"

Рубрика: Політика

Курс - НАТО і ЄС

Рубрика: Політика

Чорні технології на виборах Президента

Рубрика: Політика

Порушення виборчого законодавства на Львівщині

Рубрика: Політика

Спогади Романа Яремкевича, друга "Вчителя"

Рубрика: Історія

Всі відео розділу