У Львівській області одужала майже половина хворих на COVID-19 медиків | Новини Львова

У Львівській області одужала майже половина хворих на COVID-19 медиків

14:19 23 червня 2020 р.

  • 0

Станом на 23 червня 160 медичних працівників у Львові, які захворіли на коронавірусну інфекцію, вже одужали й повернулись до роботи. На Львівщині таких медиків - 340.

Про це повідомив керівник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб. Він розповів, що загалом станом на сьогодні 287 працівників медичних закладів міста хворіли на COVID-19. Це лікарі, медичні сестри, лаборанти і адміністративні працівники. З них 23 перебувають на стаціонарному лікуванні, 103 — на самоізоляції, 160 вже одужали та, на жаль, 1 молодша медична сестра померла.

Загалом у Львівській області на коронавірус захворіли 713 медичних працівників, з яких уже одужали 340 та, на жаль, 5 — померли.

Медичні заклади міста продовжують працювати в посиленому режимі, надаючи допомогу хворим. Медики забезпечені засобами індивідуального захисту, запаси яких постійно оновлюються. У приміщеннях закладів постійно проводять дезінфекцію і дотримуються вимог до роботи в період пандемії.

Відтепер ще три міські лікарні увійшли до переліку госпітальних баз, які прийматимуть пацієнтів із підозрою на COVID-19 — це лікарня швидкої медичної допомоги, 4-та та 5-та міські клінічні лікарні. До цього часу це були 1-ша та 8-ма міські клінічні лікарні. Тож загалом це буде 5 міських медичних закладів Львова.

Про це повідомила прес служба ЛМР.

Сьогодні стало відомо, що як мінімум 766 осіб у Львові уже мають антитіла до COVID-19.

Коментарі(0)

До теми

15:26 15 липня 2020 р.

Кабмін запропонував штрафувати власників підприємств, установ та організацій за клієнтів без масок

Кабінет міністрів України пропонує парламенту встановити штраф від 3400 до 5100 гривень для власників громадських місць за те, що відвідувачі не дотримуються маскового режиму.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ ЮНЕСКО про вандальну забудову на Міцкевича, 9

Рубрика: Культура

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу