У Львові 766 осіб уже мають антитіла до COVID-19 | Новини Львова

У Львові 766 осіб уже мають антитіла до COVID-19

13:49 23 червня 2020 р.

  • 3

У Львові продовжують тестувати медичних працівників і пацієнтів на антитіла до коронавірусу. За цей час ІФА-тести зробили 6835 особам. Позитивний результат виявили у 766 осіб.

Про це повідомив керівник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб. Він розповів, що загалом протестували 6835 осіб. З них 4443 — медичні працівники, 575 — пацієнти, 1817 — контактні особи (тобто ті, які контактували з хворими). Позитивний ІФА-тест був у 766 осіб, з яких у 242 — виявили імуноглобуліни М, що може свідчити про гостру фазу захворювання (з них половина — медичні працівники), а в решти — імуноглобуліни G, що може свідчити про перенесене захворювання. В усіх, у кого виявили імуноглобуліни М, обов’язково відбирають ПЛР-аналізи.

ІФА-тестування проводять у 6 міських закладах, які мають спеціальні лабораторії - це 2-га і 3-тя міські поліклініки, 1-ша та 4-та міські лікарні, лікарня швидкої медичної допомоги та міська дитяча лікарня.

Раніше в лікарнях міста розпочали тестувати медичних працівників, а пізніше — й пацієнтів, які захворіли на коронавірус, а також людей, які з ними контактували. Також зараз тестують освітян, які задіяні під час проведення ЗНО. Тож у бюджеті міста передбачили кошти для закупівлі ІФА-тестів.

Про це повідомила пресслужба ЛМР.

У Львові ще три міські лікарні прийматимуть пацієнтів з підозрою на COVID-19.

Covid-19: на Львівщині зростає кількість пневмоній і госпіталізацій.

Коментарі(3)

Анна

16:15 23 червня 2020 р.

Відповісти

А якщо зробити ІФА-тест усім, хто хворів у січні-лютому ? От тоді Ви зможете побачити реальну картину. І буде тоді дійсно зрозуміло, з якого часу корона в Україна. Чи Вам така інформація не потрібна (бо таке складається враження).

666

08:27 24 червня 2020 р.

Відповісти

... така інформація їм не потрібна ... складається враження , що вони точно щось знають про отой "вірус" ...

Тінь

14:02 24 червня 2020 р.

Відповісти

Шановна - а що навіщо вам оте точне знання дати ? Усі розуміють - що коронавірус з'явився і в Європі і в Україні ще у минулому році. Зараз головне припинити розповсюдження хвороби, лікувати хворих та вивчити властивості цього вірусу й розробити вакцину ...

До теми

15:26 15 липня 2020 р.

Кабмін запропонував штрафувати власників підприємств, установ та організацій за клієнтів без масок

Кабінет міністрів України пропонує парламенту встановити штраф від 3400 до 5100 гривень для власників громадських місць за те, що відвідувачі не дотримуються маскового режиму.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ ЮНЕСКО про вандальну забудову на Міцкевича, 9

Рубрика: Культура

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу