У Львівській області не знайшли жодного випадку штаму коронавірусу омікрон

15:21 29 листопада 2021 р.

Фото до новини

В Україні, і на Львівщині, зокрема, не зафіксовано жодного випадку захворювання на новий штам коронавірусу «Омікрон», який виявили у Південно-Африканській Республіці, Республіці Ботсвана, Зімбабве, Намібії, Королівстві Лесото, Королівстві Есватіні, Республіці Мозамбік.

«Станом на сьогодні жодних застережень ВООЗ  щодо поведінки цього штаму немає. Вірус мутує постійно і продовжуватиме мутувати. З кожною мутацією найважливіше – це відслідковування епідеміологічного ланцюга (визначення кола осіб, які можуть бути носіями або зараженими) та підхід до лікування - особам, які повернулися з країн, де виявили новий вірус, і які мають відповідні симптоми, буде приділятися значна увага для визначення генотипу вірусу. Загальні ж принципи лікування при ковіді, незалежно від мутації вірусу, однакові», - розповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис. Про це повідомив департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА, пише Dailylviv.com.

Нагадаємо, українці, що перебували у країнах, де виявлено коронавірус штаму “Омікрон”, мають пройти самоізоляцію після повернення в Україну. На цьому наголосили учасники селекторної наради з Президентом України, яка відбулася 29 листопада.

Наразі невідомо, чи викликає коронавірус штаму “Омікрон” більш тяжкий перебіг хвороби. Перші випадки інфікування цим штамом були зафіксовані в молодих людей (студентів університетів), які, як правило, зазвичай мають легший перебіг хвороби. Проте загальний рівень зараження у Південно-Африканській Республіці є підвищеним - повідомляють у МОЗ.

Ще 88 львів'янам діагностували коронавірус

Вірусна інфекція не лікується антибіотиками, - лікар-пульмонолог

Ендокринолог у Львові назвав хворобу, при якій особливо небезпечний ковід

Молнупіравір виліковує від коронавірусу на ранній стадії хвороби

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів