США скупили ввесь ремдесівір від Covid-19

21:09 1 липня 2020 р.

Одна з причин та, що число нових заражень коронавірусом Sars Cov-2 у США може скласти 100 тисяч випадків на добу.

Уряд США уклав договір, згідно з яким єдиний виробник ремдесівіру, американська біофармацевтична компанія Gilead, якій належить патент, забезпечить лікарні 500 тисячами курсів лікування ремдесівіром. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я і соціальних служб США.  Анонсована закупівля -  це 100% прогнозованого обсягу виробництва препарату в липні, і по 90% - в серпні та вересні.

Цей препарат, розроблений для лікування вірусу Еболи, з початку травня використовують у США для лікування хворих на ковід. У червні також його рекомендували для лікування коронавірусу і в Евросоюзі, Південній Кореї та Японії. Один курс складається з шести доз ремдесівіру і розрахований на п'ять днів.

Європейські експерти стурбовані обсягами закупівлі ремдесівіру владою США, пише The Guardian. США отримали доступ до більшої частини ліків, а тому для Європи нічого немає.

У середині травня Gilead уклала угоди з п'ятьма фармацевтичними компаніями, які зможуть виробляти ремдесівір для 127 країн. Коли саме почнеться випуск препарату іншими виробниками, невідомо.

Зараз ремдесівір також присутній і у протоколі лікування ковіду, затвердженому МОЗ України, повідомляє Детектор медіа.

Масштабна закупівля ремдесевіру може бути реакцією на зростаючу кількість заражень у США. Нещодавно вірусолог Ентоні Фаучі, який консультує американський уряд з питань пандемії, попередив, що число нових заражень може скласти 100 тис. випадків на добу.

Тим часом фармацевтичний концерн Gilead повідомив ціну лікування ремдесівіром. Розвиненим країнам одна ампула препарату буде надана за 390 доларів. При шестикратному застосуванні ліків ціна лікування одного пацієнта складе 2340 доларів. Ця ціна дійсна і в США. Для пацієнтів, застрахованих приватною страховою компанією, один флакон коштуватиме 520 доларів, - передає Der Spiegel.

"Щоденний Львів" повідомляв, що Львівщина - коронавірусний антилідер в Україні, а МОЗ готує лікарні другої і третьої хвилі до боротьби із коронавірусом.

До теми

18:01 25 лютого 2021 р.

Операція на міжхребцеву килу: львів’янка намагається виправити помилку хірургів

Невдала операція на килу три роки тому змусила 50-річну Романію шукати допомоги в апітерапії. 6-місячний курс реабілітації бджоловжалюванням не зняв цілковито проблему, але значно поліпшив стан пацієнтки.

Рубрика: Медицина

18:01 25 лютого 2021 р.

50 працівників Львівської обласної клінічної інфекційної лікарні сьогодні щепилися від COVID-19

Серед них - завідувачка 4-го відділення Львівської обласної інфекційної лікарні Таміла Алексанян, а також керівник медичного закладу Сергій Федоренко.

Рубрика: Медицина

14:36 25 лютого 2021 р.

Львівський депутат-лікар публічно засумнівався в якості вакцини Covishield з Індії

Сьогодні, 25 лютого, на пленарному засіданні сесії ЛМР депутати Європейської Солідарності звернулися до міністра охорони здоров’я України та міського голови Львова щодо вакцинації проти Covid-19 для українців.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу