Студенти й викладачі Львівського медуніверситету допомогли обладнанням військовому шпиталю

14:30 11 березня 2015 р.


Фото: nikolaev.lv.olx.ua

Як повідомили в прес-центрі ЛНМУ імені Данила Галицького, ним передано Військово-медичному клінічному центру Західного регіону для лікування поранених бійців монітор пацієнта «БІОМЕД» іМ 12 та медичний відсмоктувач «ДІОМЕД», модель 7Е-D.

У статті «Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького для АТО» на сайті прес-центру ЛНМУ імені Данила Галицького повідомили:

«Процеси, що відбуваються в нашій державі, не залишають байдужими громадськість Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. Особливо об’єднала студентів, викладачів, адміністрацію та співпрацівників Університету різнопланова волонтерська підтримка АТО.

Воєнні події на Сході України, агресія сусідньої держави, загибель українців, руйнування та загроза цілісності державності викристалізували громадянську позицію та спричинили до особливої активності представників таких мирних професій, як лікарі та провізори. Починаючи з весни 2014 року, студенти та викладачі ЛНМУ ім. Данила Галицького масово брали участь у навчальних медико-волонтерських тренінгах з оволодіння практичними навичками надання першої медичної допомоги, з невідкладних станів та військово-медичної допомоги, у міжуніверситетських курсах надання першої медичної допомоги.

Упродовж 2014 року та початку 2015-го проводився збір коштів на закупівлю бронежилетів, які було вручено 18 квітня 2014 року військовослужбовцям Західного регіонального управління Державної прикордонної служби для допомоги військовим, які отримали бойові поранення і знаходяться на лікуванні у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону, а також на закупівлю зимового одягу для воїнів. З ініціативи та за участю студентів і викладачів Університету проводиться виготовлення маскувальних сіток для потреб українського війська.

З ініціативи профкому співробітників та ректорату Університету перераховано одноденний заробіток (відповідно до поданих викладачами заяв), закуплено та передано два тепловізори марки «ПУЛЬСАР» Квантум LD 38 С для потреб АТО. Студентами та викладачами проведено благодійні акції (спортивні турніри, мистецькі заходи) зі збору коштів для допомоги пораненим бійцям у зоні АТО.

У листопаді-грудні 2014 р., лютому 2015 р. студенти та викладачі активно підтримали акцію зі здачі крові для потребуючих поранених бійців у зоні АТО. Студентським самоврядуванням спільно з викладачами налагоджено та вдосконалюється організація надання волонтерської допомоги постраждалим військовим у зоні АТО на базі військових госпіталів денних чи нічних чергувань у відділеннях, де перебувають військові (частіше хірургічного профілю) та допомога медичному персоналу у проведенні різноманітних медичних маніпуляцій, здійснення догляду за потерпілими та моніторингу показників стану здоров'я. Проводяться заходи із вшанування пам’яті Героїв, полеглих за Україну в зоні АТО.

Нещодавно (4.березня 2015 р.) у рамках підтримки АТО відбулася передача Університетом у безоплатне користування медичногообладнання (монітор пацієнта «БІОМЕД» іМ 12 та медичний відсмоктувач «ДІОМЕД», модель 7Е-D) Військово-медичному клінічному центру Західного регіону для лікування бійців, постраждалих в АТО. Щиро бажаємо нашим мужнім захисникам міцного здоров'я, оптимізму, непохитної віри у щасливе майбутнє, скорого завершення такого нелегкого етапу в історії нашої Батьківщини і якнайшвидшого повернення додому. Хай береже їх Бог! 

Відділ гуманітарної освіти і виховання, прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького».

dailylviv.com

До теми

17:25 23 травня 2022 р.

У найжвавіших місцях Львова встановлять дефібрилятори для порятунку людей

У Львові, в найлюдніших місцях, встановлять три дефібрилятори - прилади, призначені для ліквідації порушення серцевої діяльності. Це дозволить будь-кому без спеціальної медичної освіти допомогти людині у випадку раптової зупинки серця просто на вулиці.

Рубрика: Медицина

11:09 23 травня 2022 р.

Велика міжхребцева кила не витримала вулика з бджолами

Ще рік тому для львів’янки Наталії Гук, здавалося, не було іншого способу позбутися 6-міліметрової міжхребцевої кили, як лягти під ніж. Тоді вона не підозрювала, що цієї зими альтернативний метод знайде у вулику з бджолами.

Рубрика: Медицина

11:46 22 травня 2022 р.

Бензин про запас: у Львові вибухнула каністра з пальним, власник у критичному стані

35-річний чоловік з Львівської області постраждав від вибуху каністри з бензином та у шоковому стані був госпіталізований в опіковий Центр лікарні святого Луки Першого медоб’єднання Львова.

Рубрика: Медицина

15:37 21 травня 2022 р.

Лікарні у Львові прийняли поранених з Дніпра: наймолодшому пацієнту – 30 років, а найстаршому – 89

20 поранених з Дніпропетровської і Донецької областей доправили до Першого медоб‘єднання Львова спеціальним медичним потягом. Більшість – у стані середньої важкості після мінно-вибухових травм, п‘ятеро – у важкому стані.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу