Швидке поширення коронавірусу: Львівщина отримала 30 млн грн на кисень

12:07 6 жовтня 2021 р.

Фото до новини

29,5 млн грн субвенції отримала Львівщина на забезпечення централізованою подачею кисню ліжок у ковідних лікарнях.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com.

Ураховуючи швидке поширення коронавірусного захворювання та збільшення навантаження на лікарні, Уряд посилює спроможність медичної системи. Інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА.

За словами заступника голови Львівської ОДА Івана Собка, Львівщині виділили субвенцію з державного бюджету на  забезпечення централізованою подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, в сумі 29,5 млн гривень.

Кошти передбачено як видатки розвитку за спеціальним фондом постановою Кабінету Міністрів України від 26.01.2021 №47 в редакції постанови від 29.09.2021 №1027.

 Відповідно до неї умовою надання субвенції є забезпечення введення в експлуатацію всіх елементів системи централізованої подачі кисню у закладах охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, до 31 грудня 2021 року.  

Черга швидких до лікарні швидкої меддопомоги: для хворих на ковід у Львові готують ще два медзаклади (відео)

Львівщина отримала інноваційні ліки прямої дії на коронавірус,- МОЗ

Ми входимо в червону зону. За кілька днів питання буде стояти жорсткіше,- мер Львова

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів