Щодня ситуація ускладнюється, особливо враховуючи непоодинокі випадки штаму Дельта, - координатор з питань вакцинації

13:27 3 вересня 2021 р.

Фото до новини

Ситуацію щодо захворюваності на коронавірусну інфекцію в області можна характеризувати як нестійку. Це означає, що є всі передумови для того, щоб вона розвивалася. Загалом на Львівщині від початку пандемії зафіксували 140 251 випадок захворювання.

Про це розповів Олег Когут, регіональний координатор з питань вакцинації від коронавірусної інфекції на Львівщині, інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com.

«З дня на день кількість лабораторно підтверджених випадків зростає. Для прикладу: 30 серпня зафіксували 51 випадок, вже 1 вересня – 183, на вчорашній день – 213.

Кожного дня ситуація ускладнюється, особливо враховуючи непоодинокі випадки штаму «Дельта», який викликає серйозні ускладнення і важкий перебіг захворювання», - повідомив Олег Когут.

Він також розповів, що вакцини в області є у достатній кількості.

«Тільки цього тижня ми отримали 115 тис доз вакцини Astra Zeneca та понад 11 тис доз – Pfizer. В області наявні близько 40 тис доз вакцини Moderna (для другої дози), 180 тис доз Astra Zeneca та  190 тис. доз – Coronavac. Вакцина Pfizer поступає регулярно.

Продовжуємо розгортати центри вакцинації. Їх в області є 25. Цього тижня працює 18 центрів. Новий центр запрацює з понеділка у Палаці залізничників – за домовленістю із Львівською залізницею. Цей центр працюватиме з 15.00 до 19.00 год, він має зручне місце розташування, поряд залізничні вокзали, хороше сполучення громадським транспортом. Пріоритет на початку надається працівникам залізниці, але вакцинуватися тут можуть всі охочі», - зазначив Олег Когут.

Нагадаємо, від початку вакцинальної кампанії щеплення від COVID-19 в області отримали 582 471 особа (з них другою дозою – 244 876 осіб).

Розгін коронавірусу у Львівській області збігся з початком навчального року

На Львівщині - стрибок захворюваності на COVID-19

Україна на порозі вибухових темпів збільшення захворюваності на COVID-19

На Львівщині різко зросла захворюваність на коронавірус

На Львівщині коронавірус виявляють лише в обласному центрі

На Львівщині коронавірус знаходять у трьох районах зі семи

Коронавірус діагностували у п'яти з семи районів Львівщини: найбільше - у Львівському

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини