Серед 38-ми доставлених до Львова з-під Зеленопілля військових поранення середньої важкості – у трьох (відео)

15:03 14 липня 2014 р.

  • 0


Фото: ТСН

Про це повідомив у понеділок начальник Військово-медичного клінічного центру Західного регіону полковник медичної служби Іван Гайда.

У ніч з суботи на неділю до Львова літаком доставили 38 українських військових, які були поранені під Зеленопіллям. П’ятеро з них – мешканці Білої Церкви на Київщині, а всі решта – з Львівської області.

Про це повідомив сьогодні, 14 липня, на брифінгу начальник Військово-медичного клінічного центру Західного регіону полковник медичної служби Іван Гайда. За його словами, нікому з цих поранених інвалідність не загрожує – в основному в них осколочні поранення кінцівок і м’яких тканин.

«Лише у трьох стан середньої важкості, у решти – легкі поранення», – зазначив Іван Гайда.

Натомість головний хірург центру Іван Богдан повідомив, що з пораненими працюють психологи. Також він додав, що після артобстрілу під Зеленонопіллям українським військовим швидко надійшла медична допомога і що вже за 40 хвилин надійшов перший авіаційний транспорт для перевезення поранених.

Про це повідомляє сьогодні, 14 липня, Західна інформаційна корпорація.


Відео: Західна інформаційна корпорація

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:28 16 січня 2020 р.

Апітерапія у Львові вберегла військовослужбовицю від інвалідного візка

Операція на хребті могла закінчитися для військовослужбовиці Лесі Алєксандрової, яка страждала від кил та протрузій дисків, інвалідним візком. Навіть військові лікарі не радили ризикувати нею. Замість ножа хірурга повернула жінку в стрій апітерапія.

Рубрика: Медицина

15:52 16 січня 2020 р.

Фізкультура скорочує ризик захворіти 7 видами раку

Велике дослідження вчених Американського онкологічного товариства, опубліковане наприкінці грудня 2019 року в журналі «Journal of Clinical Oncology», показує зв'язок між фізичною активністю і захворюваністю 15 видами раку.

Рубрика: Медицина