Польща знімає маски | Новини Львова

Польща знімає маски

16:40 27 травня 2020 р.

  • 3

У Польщі знімають наступні обмеження пов'язані з коронавірусом. Пом'якшується режим носіння захисних масок. Відкриваються заклади культури і спортивно-оздоровчі об'єкти.

 Про це інформує Польське радіо.

У суботу, 30 травня, відбудеться зміна правил щодо носіння захисних масок; у громадському просторі носіння масок не буде обов'язковим. Про це заявив прем'єр-міністр Матеуш Моравецький у середу під час пресконференції.

Очільник уряду зазначив, що в магазинах, громадському транспорті, храмах та кінотеатрах захисні маски для обличчя надалі будуть обов'язковими.

Натомість, з 6 червня планується відкриття таких культурних закладів, як кінотеатри, театри, концертні зали та інші, а також спортивно-оздоровчі об’єкти, а саме: басейни, спортивні зали, фітнес-клуби тощо. Ці установи будуть відкриті при збереженні епідемічних та санітарних принципів, - заявив прем'єр-міністр Матеуш Моравєцький.
 
За словами прем’єра, винятком є дискотеки і клуби, позаяк досвід інших країн вказує, що дуже часто - це місця спалаху нових інфекцій.
 
Пом’якшення правил безпеки у Польщі пов’язано з поліпшенням ситуації, що виникла  внаслідок епідемії коронавірусу.

Нагадаємо, 14 днів на самоізоляції після закордону ніхто не скасовував.

dailylviv.com

Коментарі(3)

Петро

09:08 28 травня 2020 р.

Відповісти

Ти, кур-ва--666, вже сюда перескочила!

666

20:47 27 травня 2020 р.

Відповісти

... та най та польща хоч труні знімить ... щоб тільки собі(!) на голову натягнула ... мене вже звинувачували в антисемітизмі , і от знов в мене прояв отої т.з. ксенофобії і шовінізму... тепер відносно до "братів" поляків ... бо кому ж дякувати за без Криму і без Донбасу ? ... за АТО\ООС ? ... а ті "брати" (поляки) теж конкретно до нашого такого "щасливого" сьогодення доклалися ... та надійде таки час "подяки" ... усім "братам" і "сестрам" ( по серьгах) ... Слава Україні ! ...

666

20:51 27 травня 2020 р.

Відповісти

... росії і америці ("російським" і "американським" ) буде( маю надію) окрема "подяка" від усього українського народу ... Слава Україні ! ...

До теми

13:52 9 липня 2020 р.

У Львові друга смерть діагностів COVID-19

Сьогодні зафіксована друга смерть у міському відділі Львівського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров'я.

Рубрика: Медицина

14:01 8 липня 2020 р.

Україна також хоче закупити ремдесивір у США

Препарат «Ремдесивір» одразу був включений українськими лікарями до протоколу лікування коронавірусної хвороби. Цей лікарський засіб не був доступний, але нині МОЗ веде переговори з американською компанією-виробником і розраховує на поставки його в Україну.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу