Пандемія коронавірусу COVID-19 - не остання, - голова ВООЗ

00:14 27 грудня 2020 р.

Фото до новини

«Історія говорить нам, що нинішня пандемія не буде останньою і що епідемії є життєвою реальністю», - сказав голова ВООЗ у відеозверненні до Міжнародного дня протиепідемічної готовності.

Голова Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Тедрос Аданом Гебрейєсус вважає, що пандемія коронавірусу - не остання пандемія. Про це він сказав у відеозверненні до Міжнародного дня протиепідемічної готовності, пише DailyLviv.

На його думку, не потрібно дивуватися наслідкам COVID-19, оскільки впродовж багатьох років було багато «повідомлень, оглядів і рекомендацій, в яких говорилося, що світ не підготовлений до пандемії».

«Історія говорить нам, що нинішня пандемія не буде останньою і що епідемії є життєвою реальністю», - сказав голова ВООЗ у відеозверненні до Міжнародного дня протиепідемічної готовності.

Тедрос Аданом Гебрейєсус зазначив, як сильно пандемія все змінила. За рік світ «перекинувся з ніг на голову», а вплив коронавірусу вийшов за межі «власне хвороби і має далекосяжні наслідки для суспільств і економік». Він закликав надавати гроші на запобігання надзвичайних ситуацій і на первинну медичну допомогу. Голова ВООЗ вважає, що зусилля щодо поліпшення людського здоров'я приречені на провал, якщо в світі не почнуть враховувати взаємодію з тваринами, а також «екзистенційні загрози, пов'язані зі зміною клімату».

Число заражень коронавірусом у світі 26 грудня перевищило 80 млн. Померли 1,7 млн ​​осіб. Лідерами за кількістю захворювань стали США (18,7 млн), Індія (10,1 млн), Бразилія (7,4 млн), Росія (3 млн) і Франція (2,6 млн).

Сім країн Європи зафіксували новий штам коронавірусу

У всіх країнах ЄС вакцинація від COVID-19 розпочнеться 27 грудня, крім Угорщини

Затверджено план COVID-вакцинації в Україні

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів