Німецькі хірурги прооперували у Львові 17 пацієнтів

11:15 6 лютого 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Подружжя відомих пластичних хірургів з Німеччини – професор, доктор медичних наук Клаус Екснер та доктор Б’янка Байкан-Екснер – перебували у Львові з 31 січня до 5 лютого.

Про це повідомили сьогодні, 6 лютого, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «На базі опікового центру 8-ї міської клінічної лікарні німецькі фахівці спільно з львівськими хірургами безкоштовно проконсультували 52 та прооперували 17 пацієнтів зі складними вродженими і набутими вадами з 14 областей України. Це уже дев’ятий візит німецьких хірургів до Львова».

«Як розповіли у 8-й міській клінічній лікарні, хворих лікували зі всієї України. Зокрема, окрім Львова і Львівської області, пацієнти були з Івано-Франківської, Вінницької, Одеської, Чернівецької, Дніпровської, Харківської, Рівненської, Волинської, Кіровороградської, Хмельницької, Сумської, Київської областей. Загалом хірурги проконсультували 52 пацієнтів та 17 – прооперували», – поінформували також у міськраді.

У 8-й міській клінічній лікарні уточнили: «Упродовж чотирьох операційних днів виконано 17 оперативних втручань з приводу вроджених та набутих вад розвитку. З них 11 операцій проведено щодо вроджених та післяопікових птозів верхніх повік, 3 операції щодо реконструкції зовнішнього вуха, дві операції – усунення доброякісних новоутворів із шкірною пластикою, а одна операція – реконструкція післяопераційного дефекту молочної залози шкірно-м’язовим клаптем на судинній ніжці».

У міськраді також нагадали: «Співпраця з пластичним хірургом Клаусом Екснером триває з 2012 року, коли він приїхав до Львова під час футбольного чемпіонату «Євро-2012», щоби  впродовж тижня безкоштовно оперувати дітей у межах доброчинної ініціативи німецьких вболівальників «BigShoe». З того часу Клаус Екснер намагається двічі на рік приїжджати до Львова».

«Спершу він приїжджав один, проте згодом до нього приєдналася дружина, яка також є пластичним хірургом. За цей час – з 2012 року німецькі фахівці проконсультували понад 400 пацієнтів і майже 170 пацієнтів прооперували. Як правило, німецькі фахівці завжди беруться за найважчі випадки, а також пріоритет мають малозабезпечені родини. Поїздки хірургів оплачують благодійники, а операції вони проводять безкоштовно», – розповіли також у міськраді.

У 8-й міській клінічній лікарні запевнили: «Завдяки цій співпраці українські пацієнти можуть безкоштовно отримати якісну медичну допомогу, зокрема виправити складні дефекти м’яких тканин, а львівські лікарі – освоїти та запровадити у практику нові види пластичних і реконструктивних втручань».

dailylviv.com

До теми

13:30 16 червня 2021 р.

В’їзд в Україну дозволено лише за умови повного щеплення схваленою ВООЗ вакциною. Перелік

Міністерство охорони здоров’я нагадує, що ті, хто мають документ, що підтверджує проходження повного курсу вакцинації від COVID-19 вакциною, яка схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) для екстреного використання, мають право перетину державного кордону України та звільняються від самоізоляції.

Рубрика: Медицина

18:58 15 червня 2021 р.

Бельгійські лікарі з Saint-Luc University Hospital оперуватимуть на вусі у Львові. Оголошено запис дітей

Львівська дитяча лікарня оголосила відбір пацієнтів для проведення мікрохірургічних операцій на вусі за участі лікарів з Бельгії. Кандидатів відбиратимуть для проведення мікрохірургічних операцій на вусі, в тому числі для кохлеарної імплантації, BAHA імплантації, тимпанопластики, мірингопластики та інших хірургічних втручань при хронічних захворюваннях вух.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу