Німецькі хірурги прооперували у Львові 17 пацієнтів

11:15 6 лютого 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Подружжя відомих пластичних хірургів з Німеччини – професор, доктор медичних наук Клаус Екснер та доктор Б’янка Байкан-Екснер – перебували у Львові з 31 січня до 5 лютого.

Про це повідомили сьогодні, 6 лютого, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «На базі опікового центру 8-ї міської клінічної лікарні німецькі фахівці спільно з львівськими хірургами безкоштовно проконсультували 52 та прооперували 17 пацієнтів зі складними вродженими і набутими вадами з 14 областей України. Це уже дев’ятий візит німецьких хірургів до Львова».

«Як розповіли у 8-й міській клінічній лікарні, хворих лікували зі всієї України. Зокрема, окрім Львова і Львівської області, пацієнти були з Івано-Франківської, Вінницької, Одеської, Чернівецької, Дніпровської, Харківської, Рівненської, Волинської, Кіровороградської, Хмельницької, Сумської, Київської областей. Загалом хірурги проконсультували 52 пацієнтів та 17 – прооперували», – поінформували також у міськраді.

У 8-й міській клінічній лікарні уточнили: «Упродовж чотирьох операційних днів виконано 17 оперативних втручань з приводу вроджених та набутих вад розвитку. З них 11 операцій проведено щодо вроджених та післяопікових птозів верхніх повік, 3 операції щодо реконструкції зовнішнього вуха, дві операції – усунення доброякісних новоутворів із шкірною пластикою, а одна операція – реконструкція післяопераційного дефекту молочної залози шкірно-м’язовим клаптем на судинній ніжці».

У міськраді також нагадали: «Співпраця з пластичним хірургом Клаусом Екснером триває з 2012 року, коли він приїхав до Львова під час футбольного чемпіонату «Євро-2012», щоби  впродовж тижня безкоштовно оперувати дітей у межах доброчинної ініціативи німецьких вболівальників «BigShoe». З того часу Клаус Екснер намагається двічі на рік приїжджати до Львова».

«Спершу він приїжджав один, проте згодом до нього приєдналася дружина, яка також є пластичним хірургом. За цей час – з 2012 року німецькі фахівці проконсультували понад 400 пацієнтів і майже 170 пацієнтів прооперували. Як правило, німецькі фахівці завжди беруться за найважчі випадки, а також пріоритет мають малозабезпечені родини. Поїздки хірургів оплачують благодійники, а операції вони проводять безкоштовно», – розповіли також у міськраді.

У 8-й міській клінічній лікарні запевнили: «Завдяки цій співпраці українські пацієнти можуть безкоштовно отримати якісну медичну допомогу, зокрема виправити складні дефекти м’яких тканин, а львівські лікарі – освоїти та запровадити у практику нові види пластичних і реконструктивних втручань».

dailylviv.com

До теми

19:38 8 серпня 2022 р.

Захворювання на Covid-19 на Львівщині зростає: виявили старий штам Омікрону

З Центру громадського здоров’я МОЗ на Львівщину надійшли результати 30 зразків тестів на Covid-19, у яких підозрювали наявність нового штаму Омікрон ВА.05, що зараз активно поширюється у Європі.

Рубрика: Медицина

12:10 7 серпня 2022 р.

Головне – залишатись у приміщенні або терміново у нього зайти: МОЗ дало рекомендації у разі ядерної аварії

Країна-терорист росія не дотримується жодних законів та правил ведення війни, кожен українець повинен знати базові правила поведінки у випадку надзвичайної ситуації будь-якого характеру.

Рубрика: Медицина

18:57 4 серпня 2022 р.

Охматдит і Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр хочуть об'єднати. Мотивація

У Львові хочуть створити комунальне некомерційне підприємство “Львівський регіональний клінічний центр медицини дитинства”. Таке рішення має прийняти Львівська обласна рада, керуючись Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я”.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу