Незабаром почнеться спецоперація щеплення світу

21:45 30 листопада 2020 р.

Західна розвідка вже попереджає — Росія готує дезінформаційну акцію, яку підсилять різноманітні рухи проти щеплень.

Про це інформує Польське радіо, пише DailyLviv.

Як пише видання «Dziennik. Gazeta Prawna», увесь світ готується до акції «щеплення». Європейська комісія вже заявила, що підписала договір на 160 мільйонів вакцин, які замовила у американської фармацевтичної фірми «Moderna». Підписано контракти теж з «BioNTech», «Pfizer», загальна кількість вакцин, які ЄС планує закупити, складає 1,86 мільярда штук. Такі ж масштабні замовлення надходять зі США і Азії. «Це виглядає як якась спецоперація, якої досі світ не бачив. При такій складній процедурі шанси на те, що щось піде не так, досить великі,- пише видання. - Особливо обережним слід бути в інформаційній площині. Західні розвідки вже попереджають — Росія готує дезінформаційну акцію, яку підсилять різноманітні рухи проти щеплень. У такій ситуації слід дотримуватися усіх засад безпеки і говорити правду».

В іншій статті видання нагадує, що Росія має свою вакцину. Але... «SputnikV» вже кружляє по світу, але хто візьметься за виробництво російської вакцини у великому масштабі? - запитує «Dziennik. Gazeta Prawna».  Росія першою похвалилася опрацюванням вакцини проти коронавірусу. «Це досягнення було дещо затьмарене сумнівами стосовно достовірності результатів досліджень над вакциною та технологічною відсталістю, яка не дозволяє виробляти винахід у великому масштабі», - читаємо на сайті видання. Над вакциною працювали два урядові центри: Національний дослідницький центр епідеміології та мікробіології та 48-ий Центральний науково-дослідний інститут Міністерства національної оборони. Вакцину було зареєстровано 11 серпня, а 8 вересня її введено до використання, попри те, що винахід пройшов тільки два етапи клінічних тестів. У тестах взяло участь аж... 38 осіб (порівняймо з вакциною, над якою працює Інститут AstraZeneca - тут кількість учасників клінічних тестів складає 1100 осіб).

МОЗ визначилося щодо продовження карантину вихідного дня

Хворих у Жовкві вбило друге знеструмлення. Було ще й перше - усі промовчали

dailylviv.com

До теми

14:12 19 січня 2021 р.

Захворюваність на гострі кишкові інфекції в області знизилась втричі

За підсумками минулого року захворюваність на гострі кишкові інфекції знизилась майже у три рази. Про це сьогодні під час брифінгу розповіла керівник Львівського обласного лабораторного центру Наталія Іванченко.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу